6.5 C
Srijeda, 24. travnja 2024.
druga i treća ŽNL

FOTO Prolom oblaka donio kišu golova diljem županijskih terena, Močile zabile pet, Starigrad šest, Viktorija sedam

Carevdarska Mladost bila je bolja od Sabarije s 1-0, dok je Mičetinac na svom terenu ugostio Zagorec i pobijedio ga 3-1.

Drugo kolo Druge ŽNL otvoreno je susretom u Mokricama Miholečkim. Tamo su u 16 sati na teren izašle momčadi Hrvatskog bojovnika i Močila. Nakon 90 minuta slavili su gosti s 2-5.

Prugovac je u Kozarevcu na ‘domaćem’ terenu igrao protiv bregovske Mladosti. Gosti su upisali minimanu pobjedu 0-1Fugaplast i Starigrad odigrali su 2-6.

Sigečka Mladost na svom je travnjaku s 4-0 bila bolja od Kalnika. Utakmica je završila već u 30.-oj minuti jer gosti su stigli sa samo 10 igrača, a do 30.-e minute ozljedilo ih se taman toliko da se utakmica prijevremeno završi. Domaći su uložili žalbu tajniku Saveza.

Panonija iz Peteranca slavila u Reki s rutinskih 0-3.

Herešinski Omladinac poražen je s velikih 1-7 od Viktorije, dok je u Glogovcu Rudar podijelio bodove s Podravcom iz Torčeca, bilo je 2-2.

Rudar G – Podravec 2-2

U Trećoj ŽNL Jedinstvo je gostovalo u Podravskim Sesvetama kod Drave i tamo je odigralo 7-2, dok je Drava iz Podravske Selnice ugostila novovirovski Graničar. Domaći su bili bolji za jedan gol, završilo je 3-2.

Gornja Rijeka i GOŠK odigrali su 1-0, a Čvrstec je na gostovanju kod Ratara slavio s 2-4. U dvoboju Sokola i Rudara bolji su bili domaćini s 3-0.