5.1 C
prva i druga žnl

FOTO Prvaci iz Hlebina upisali treći uzastopni poraz, Sloga sjajno preokrenula i razbila Legrad, Torčec pao u Mokricama

Jedini susret Prve ŽNL igran ove subote bio je onaj Sloge iz Koprivničkog Ivanca i legradskog Graničara. Poveli su gosti kasnim golom mladog Nikole Polančeca u prvom poluvremenu, no domaćin je sve okrenuo na svoj mlin zabivši čak četiri pogotka u drugom poluvremenu i pobijedivši 4-3.

U Drugoj ŽNL imali smo prilike vidjeti derbi lige, dvoboj Tehnike i Lipe. Igralo se na umjetnom travnjaku Gradskog stadiona, a susret sam po sebi nije imao nikakve bodovne važnosti jer prvak je odlučen u prošlom kolu, to je Lipa. Danas se igralo za prestiž.

Nakon 90 minuta kao bolja momčad izašla je ona domaća. Tehnika je slavila s 2-1.

U Mokricama Miholečkim Hrvatski je bojovnik ugostio Podravec iz Torčeca. Domaćin se pokazao nepremostivom zaprekom za goste iz Torčeca pobijedivši 4-1.