Pripreme

FOTO Resler i Šarlija pogodili za pobjedu Slavena protiv bugarske Vereyje

Kao što je i najavio, trener Tomislav Ivković danas je od početka susreta na teren poslao igrače koji su jučer igrali 30 minuta, dok je jučerašnjih početnih 11 danas odigralo posljednjih pola sata.

Nogometaši Slaven Belupa upisali su pobjedu protiv bugarske Vereyje. Pogocima Reslera i Šarlije slavili su 2:0 u prijateljskom susretu igranom u slovenskom Limbušu, prenosi službena stranica kluba.

Kao što je i najavio, trener Tomislav Ivković danas je od početka susreta na teren poslao igrače koji su jučer igrali 30 minuta, dok je jučerašnjih početnih 11 danas odigralo posljednjih pola sata. Valja istaknuti da su prve minute u dresu naše momčadi upisali Mateus Lima i Roei Gordana i obojica su pokazala da se na njih itekako može računati.

Što se tiče utakmice, ona je odigrana po jakoj kiši, a Slavenaši su upisali zasluženu pobjedu. Za 1:0 zabio je Resler krajem prvog poluvremena kada je uputio udarac s 20-ak metara. Lopta je dotaknula jednog bugarskog igrača, promijenila smjer i završila u golu.

‘Točku na i’ u 83. minuti stavio je Šarlija. Nakon odlično izvedenog kornera Dolčeka, mladi stoper bio je najviši na drugoj stativi te je glavom zabio za konačnih 2:0. Tako je Slaven upisao četvrtu pobjedu ovih priprema, a iduću utakmicu naši nogometaši igraju protiv mađarskog Soroksara u subotu.

NK Slaven Belupo – FC Vereya (BUG) 2:0 (1:0)

NK SLAVEN BELUPO: Kurtanjek – Zirdum, Hlevnjak, Martinaga – Karamarko, Jajalo, Resler, Bogojević, Delić (cap.), Mateus, Mendy. Još su igrali: Međimorec, Musa, Šarlija, Doležal, Vidović, Aparicio, Gordana, Bongongui, Goda, Jelić. Trener: Tomislav Ivković.

FC VEREYA: Georgiev – Iliev (cap), Rodrige, Jorgensen, Ahmed – Maximov, Tanev, Mechev – Ciofu, Malamov, Ognyanov. Još su igrali: Zinzarski, Ivanov, Kouroupis, Ndonbov, Tevia, Yordanov, Stanchev, Laptev, Traore. Trener: Ivan Kolev.

Suci: Veselič Samo, Karmel Vidko, Cotič urban

Strijelci: 1:0 Resler 43′, 2:0 Šarlija 83′

Žuti karton: – (Slaven Belupo); – (Vereya)

ŽUPANIJSKE LIGE

Uzdrmani Đelekovčani u derbiju dočekuju prvoplasirane Picoke, Novovirovci se nadaju novoj pobjedi protiv Vojakovčana

Uskrsni vikend donosi i nova uzbuđenja na nogometnim travnjacima diljem županije, a derbi 16. kola Prve županijske lige igra...