5.4 C
velik posao

FOTO Riječani osvojili jubilarni Memorijal braće Đelekovčan, Noin vjekoslav Evačić najbolji strijelac turnira

Domaćin, ekipa RK Koprivnica-Noa osvojila je 8. mjesto, ali mora se napomenuti kako su nastupili dječaci 2006. godišta te je ovo izvrstan rezultat za njih..

Završen je jubilarni 10. međunarodni memorijalni rukometni turnir Braća Đelekovčan u organizaciji RK Koprivnica-Noa.

Turnir za mlađe kadete (godište 2004./05.) se odigrava svake godine u spomen na tragično preminulu braću Ivicu i Darija, također nekadašnje odlične rukometaše. Na turniru je sudjelovalo 16 ekipa iz cijele Hrvatske, a ovogodišnja najbolja ekipa je RK Trtsat iz Rijeke koji su u finalu svladali RK Varaždin, dok je treće mjesto osvojila ekipa Valpovka.

Domaćin, ekipa RK Koprivnica-Noa osvojila je 8. mjesto, ali mora se napomenuti kako su nastupili dječaci 2006. godišta te je ovo izvrstan rezultat za njih. Na veliko zadovoljstvo sviju, RK Koprivnica-Noa ima najboljeg strijelca turnira. Vjekoslav Evačić postigao je 29 pogodaka.

Tijekom završne svečane ceremonije podjele medalja i pehara, u ime Grada Koprivnice, gradonačelnik Mišel Jakšić, majci preminulih Ivice i Darija, Miri Đelekovčan uručio je buket cvijeća te podijelio pehare i medalje za najbolje četiri plasirane ekipe turnira uz pomoć Nikole, sina Ivice Đelekovčana.

Zamjenik župana Ratimir Ljubić dodijelio je pehare za najbolje pojedince, a direktor marketinga tvrtke Hangar 18 Mario Pintar prigodne poklone za najbolju sedmorku turnira.