7.4 C
Utorak, 23. travnja 2024.
treća liga sjever

FOTO Rukometaši Hangara prvom pobjedom u novoj godini nastavili pohod prema naslovu, Kovačić nanio najviše štete Vidovcu

Koprivničanci su u prvom dijelu sezone upisali maksimalnih 10 pobjeda iz 10 susreta i na prvom su mjestu lige s 20 bodova. Slijedi ih Ivanska s dva boda manje.

Rukometaši Hangara danas su dočekali osmoplasiranu momčad Treće lige – sjever, Vidovec. Koprivničanci su u prvom dijelu sezone upisali maksimalnih 10 pobjeda iz 10 susreta i na prvom su mjestu lige s 20 bodova. Slijedi ih Ivanska s dva boda manje. S druge strane, gosti su stigli kao osma momčad lige s tri pobjede i sedam poraza.

Sjajna timska igra i velika borbenost krasile su igru Hangarovaca u prvom dijelu sezone. S maksimalnim učinkom od 10 pobjeda, sada svaka ekipa želi biti prva koja će Koprivničancima nanijeti prvi poraz.

Do iznenađenja nije došlo, te su Hangarovci upisali više nego uvjerljivu pobjedu, nakon 60 minuta bilo je 37-23. Najučinkovitiji je bio Kovačić sa šest pogodaka.

Hangarovci sada imaju 11 pobjeda iz isto toliko susreta.

Treća liga sjever, 11. kolo, 17. veljače

RK Koprivnica-Hangar 18 – Vidovec 37-23

Kao vjetar

NEVJEROJATNO Divljaci jurili kroz našu općinu, jedan nagazio 169 na sat, ni drugi nije puno zaostajao!

Velika jurnjava kroz Pitomaču zadala je glavobolju policiji tijekom jučerašnjeg dana. Kako navode, pet minuta iza ponoći radar je "uhvatio"...