6.8 C
2. hrl

FOTO Rukometašice Đurđevca upisale vrijednu pobjedu u Belom Manastiru

Seniorke RK Đurđevca su u sklopu 18. kola II. HRL igrale protiv ekipe ŽRK Baranja iz Belog Manastira te pobijedile rezultatom 32-28 (16-12).

Utakmicu su od početka kontrolirale, te uz tek mali pad u prvom poluvremenu, cijelo vrijeme održavale su rezultatsku prednost. U drugom poluvremenu pojačale su tempo i prednost podigle na čak 10 pogodaka razlike. Prednost se na kraju svela na četiri pogotka prednosti jer su u igru ušle mlađe igračice, koje ne dobivaju često priliku. Pokazale su dobru igru i napredak, a od mlađih igračica sve su se upisale i u listu strijelaca. Nakon pauze zbog Uskrsa prvenstvo se nastavlja 7./8. travnja gostovanjem u Slavonskom Brodu.

Čilić je zabila 8 pogodaka, Pavlović 6, Šanteković 5 i Franković 3.

Đurđevačka mlada ekipa, pojačana za nekoliko starijih igračica, u nedjelju gostovala u Velikom Trojstvu u sklopu humanitarnog rukometnog vikenda, gdje su se prikupljala sredstva potrebna za operaciju oka Jelice Klarić iz Maglenče. Foto: djurdjevac.hr