turniri

FOTO Sjajan je vikend iza tenisača Koprivnice, briljirali svi, od najmlađih do veterana

Ovog vikenda počeo je završni dio sezone na turnirima za djecu do 8, 9 i 10 godina. Turnir je održan u Čakovcu na terenima TK Franjo Punčec, a najmlađi tenisači ostvarili su najbolje rezultate dosad. Na turniru do 8 godina, Jan Kai Premec bio je 3., Petar Lovasić zauzeo je 2. mjesto, a Marta Gregurina i Čavić Mihael bili su najbolji u svojim skupinama i otišli kući s zlatom.

Na turniru do 9 godina, Vilim Štubelj bio je 1. u brončanoj skupini, Vid Horvatić Jambor zauzeo je 3. mjesto u srebrnoj skupini, dok je u zlatnoj skupini naš klub imao najviše predstavnika. Lara Bakovljanec i Marko Bešvir podijelili su 5. mjesto, Pavle Peradin bio je 3., a u neizvjesnom finalu Gala Knežević uzela je zlato, dok je srebro pripalo Karlu Šifkornu. Kod djevojčica do 10 godina, Laura Šifkorn bila je druga, a Marta Kuparić prva u zelenoj skupini, Eva Papić Bogadi 3. u srebrnoj, Gala Knežević 2., a Marija Petrović 1.

U zlatnoj skupini nije bilo iznenađenja, Mia Gregurina bila je najbolja te je uzela zlato. Kod dječaka do 10 godina, Vilim Štubelj zauzeo je drugo mjesto u brončanoj skupini, a u srebrnoj skupini Vid Horvatić Jambor bio je treći, Jakov Antolić drugi, a Karlo Šifkorn zauzeo je prvo mjesto.

Ovi odlični rezultati daju za pravo mladim tenisačima i njihovom klubu da već idućeg vikenda na turniru u Varaždinu očekuju nove velike rezultate!

BORŠĆAK I ŠIFKORN OSVOJILI TURNIR U LUDBREGU

Ovog vikenda u Ludbregu je održan turnir u tri kategorije, seniori do 35 godina, mlađi veterani do 55 godina i stariji veterani iznad 55 godina. Na turniru je u sve tri kategorije nastupilo ukupno 54 igrača, od kojih je 22 bilo u seniorskom dijelu turnira. Nakon laganog prolaska grupne faze turnira (6:2, 6:0 i 6:0), u polufinalu su se naši dečki susreli s dobro znanim kolegama Šiprak/Štaba od kojih su bili bolji rezultatom 7:3. U finalu su bili bolji od para Zanjko/Lebar rezultatom 7:5 i tako postali pobjednici turnira.

Mješovita ekipa Koprivnice do 14 godina poražena u Čakovcu

Ovogodišnje ekipno prvenstvo Hrvatske do 14 godina, mješovita ekipa Koprivnice završila je porazom u drugom kolu regionalnih kvalifikacija od favorizirane ekipe TK Franjo Punčec iz Čakovca rezultatom 6/3. Rezultat je u skladu sa očekivanjima, budući da nam je žrijeb dodijelio najbolju ekipu u našoj regiji ove godine.

Za Koprivnicu su ove godine nastupali Viktor Petrović, Fabian Perošić, Sven Povijač, Korina Fuček, Rea Šijak, Lea Radiček i Mia Gregurina, a pobjede su za Koprivnicu ostvarili Rea Šijak pojedinačno i u paru sa Viktorom Petrovićem, te muški par Perošić/Povijač.

Čestitamo svima!

FOTO Biciklistički klub Rotor oduševio na utrci Gravel Ludbreg s rekordnim sudjelovanjem i medaljama

Članovi Biciklističkog kluba Rotor prošlog su vikenda sudjelovali na uzbudljivoj utrci Gravel Ludbreg. Spomenimo kako je ovo bila prva utrka...