5.1 C
DVORANSKO PRVENSTVO

FOTO Sjajna Dora Lovrinović osvojila dvije srebrne medalje na dvodnevnom Prvenstvu Hrvatske za kadete i kadetkinje

Prvu medalju osvojila je na utrci na 60 metara u vremenu osobnog rekorda 8,36 sekundi, a drugu srebrenu medalju osvojila je na utrci na 200 metara u vremenu od 28,18 sekundi.

Članovi Atletskog kluba Koprivnica proteklog su vikenda nastupili na dvoranskom Prvenstvu Hrvatske održanom u Zagrebu.

Subotnji program natjecanja bio je rezerviran za kadete i kadetkinje u sklopu kojeg se odvijao i seniorski miting.

Jakov Jurić osvojio je četvrto mjesto u bacanju kugle s osobnim rekordom 10,59 metara, Ivana Cenko nastupila je na utrci 60 metara s preponama i istrčala osobni rekord od 10,43 sekundi, Ivan Bebek nastupio je na utrci 60 metara prepone i istrčao osobni rekord, u istoj utrci sudjelovao je i Luka Kvaternik koji je također istrčao osobni rekord od 8,16 sekundi.

Na seniorskom mitingu nastupali su i mlađi juniori, Tara Rušak istrčala je osobni rekord na 400 metara u vremenu od 1:07.69, dok je Gabrijel Vedriš na istoj utrci ostvario osobni rekord od 1:00.42.

U nedjelju su na staze izašli mlađi kadeti i mlađe kadetkinje, a posebno se istaknula Dora Lovrinović koja je osvojila dvije srebrne medalje.

Od ostalih rezultata, Luka Kolonić osvojio je deveto mjesto na utrci na 200 metara s vremenom osobnog rekorda 29,52 i 12. mjesto na utrci na 60 metara s osobnim rekordom 8,76 sekundi. Tija Požgaj nastupila je u bacanju kugle od dva kilograma i bacila osobni rekord 5,65 m i na utrci na 60 metara gdje je istrčala 9,33 sekundi. Mirta Lovrenčić je nastupila na utrci na 55 metara s preponama i osvojila 11. mjesto s osobnim rekordom 11,77 sekundi i na utrci na 60 metara gdje je istrčala osobni rekord od 9,65 sekundi.

Na utrci na 60 metara još su nastupili Anja Sataić koja je istrčala osobni rekord 9,65 sekundi, Matea Cenko koja je istrčala osobni rekord 9,96 sekundi, Sara Podoreški je nastupila na utrci na 200 metara i istrčala osobni rekord 31,67, dok je Petar Slavinić osvojio osmo mjesto na utrci na 800 metara u vremenu osobnog rekorda 2.38,81.

Na seniorskom mitingu nastupili su i mlađi juniori Tara Rušak koja je utrku na 800 metara istrčala u vremenu od 2.40,80 te Gabrijel Vedriš koji je nastupio u disciplini 1500 metara i utrku završio u vremenu 5.13,75.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...