16.3 C
izvrsno vrijeme izvrsni rezultati

FOTO Sjajni rezultati atletičara iz AK Koprivnica na 26. Zagrebačkom maratonu

Sveukupno natjecalo se oko 10 tisuća trkača i trkačica, a AK Koprivnica imao je svoje predstavnike. Na polumaratonskoj utrci nastupile su Antonia Štefotić, Estera Rac i Renata Tomerlin.

Po sjajnom vremenu u nedjelju održan je 26. Zagrebački maraton u tri discipline, maraton, polumaraton i utrka građana na 5 kilometara.

Sveukupno natjecalo se oko 10 tisuća trkača i trkačica, a AK Koprivnica imao je svoje predstavnike. Na polumaratonskoj utrci nastupile su Antonia Štefotić, Estera Rac i Renata Tomerlin. Štefotić je istrčala 21 kilometar za 1 sat, 49 minuta i 11 sekundi, te zauzela 92. mjesto kod žena. Rac je prošla stazu za 1:52:09 i osvojila 117. mjesto (25. mjesto u kategoriji), dok je Tomerlin završila za 2:13:14 i zauzela sveukupno 429. mjesto (53. mjesto u kategoriji).

U utrci građana Goran Gregurec je za 18 minuta i 14 sekundi osvojio prvo mjesto u kategoriji, dok  je sveukupno bio osmi.

U istoj utrci u konkurenciji žena Sonja Rušak je s vremenom 29 minuta i 34 sekunde zauzela sveukupno 99. mjesto, a u kategoriji 7. mjesto.