6.5 C
prva hnl

FOTO Slaven Belupo dobio Inter pogotcima Mendya i Gordane

Na raspolaganju treneru Farmaceuta nije bilo kartoniranog Puclina ni ozlijeđenih Gode i Doležala.

Novi hibridni travnjak Gradskog stadiona u Koprivnici bio je poprište zaostale prvenstvene utakmice između Slaven Belupa i Intera.

Ekipa Slavena bila je bolja od samoga početka i većinu su utakmice uvjerljivo vodili 2:0. Mendy je zabio u 41. minuti, a nakon njega Gordana u 66. minuti. Inter se u 71. minuti vratio u igru pogotkom Andrića te pritiskao Slaven do samoga kraja. Susret je završio rezultatom 2:1 za Slaven Belupo, s kojim su slavili navijači na tribinama.

Posljednji susret ove dvije momčadi igran u Koprivnici završio je 3-3. Vodili su Koprivničanci s 3-0, ali se Inter uspio vratiti uhvativši bod u posljednjoj minuti sudačke nadoknade drugog dijela.

Danas su Farmaceuti nova ekipa, s velikim brojem novih igrača. Ivković i ekipa u pet dosadašnjih kola nisu upisali pobjedu. Na raspolaganju treneru Farmaceuta nije bilo kartoniranog Puclina ni ozlijeđenih Gode i Doležala.

Nakon 90 minuta bilo je 2-1 za Slaven. Pogotke su zabili Mendy i Gordana.

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. rujan. 17.30 sati Slaven Belupo – Inter Zaprešić 2-1