6.5 C
Pripreme se zahuktavaju

FOTO Slaven Belupo uspješan i u drugom prijateljskom ogledu

Prvo poluvrijeme trener Kopić odradio je s udarnom jedanaestoricom, a za 1:0 u 23. minuti pogodio je Ejupi.

Slaven Belupo s pripremama za novu sezonu krenuo je 7. lipnja i do danas odradio dva susreta. U prvome su Farmaceuti sa 6:0 bili bolji od Borca iz Imbriovca, dok su danas, u subotu, s 4:0 na Gradskom stadionu nadvisili mađarski Paksi.

Utakmica je odigrana dva puta po šezdeset minuta, a Slavenaši su odmah od prve kontrolu igre uzeli u svoje ruke. Prvo poluvrijeme trener Kopić odradio je s udarnom jedanaestoricom, a za 1:0 u 23. minuti pogodio je Ejupi. Do isteka šezdesete mađarski prvoligaš nije stvorio nijednu pravu priliku, a domaćinima je u nekoliko navrata nedostajalo više koncentracije, ne bi li rezultatska prednost bila i veća.

Drugo poluvrijeme odigrao je potpuno novi, pomlađeni, sastav. Već nakon deset minuta igre u nastavku, nakon ubačaja iz kuta, za 2:0 precizan je bio Burić, a kasnije se u strijelce dva puta upisao i mladi Bogojević.

Slavenaši za četiri dana kreću s drugim dijelom priprema koji će odraditi na slovenskoj Rogli, a sljedeća utakmica na rasporedu je 25. lipnja protiv slovenskog prvoligaša Celja.

SLAVEN BELUPO – PAKSI 4:0 (1:0)

PRVO POLUVRIJEME: Marković – Purić, Međimorec, Musa, Štiglec – Christensen, Pokrivač, Gregurina – Savić, Ejupi, Delić.

DRUGO POLUVRIJEME: Bilandžić – Barić, Šarlija, Katić, Martinaga – Bistrović, Burić, Arap – Jajalo, Radić, Bogojević.

STRIJELCI: 1:0 Ejupi 23′, 2:0 Burić 70′, 3:0 Bogojević 97′, 4:0 Bogojević 111′