9.9 C
pripremna u cvetkovcu

FOTO Slaven Belupo uspješno odradio generalku pred prvenstvo, Gordana i Vidović riješili Rumunje

Samo dva dana nakon prijateljske utakmice protiv korejskog Hanyang Universitya kojeg su Farmaceuti svladali 3-0, zakazana je nova utakmica. Današnji se susret igrao u Cvetkovcu na Starom bregu, a nosio je epitet generalke pred prvenstvo s obzirom da Prva HNL počinje praktično za tjedan dana.

Današnja postava koja je započela susret najvjerojatnije će krenuti i u Puli idućeg vikendana prvom prvenstvenom susretu ove sezone. Protivnici na Starom bregu bili su Rumunji, točnije Petrolul Ploiesti. Ova rumunjska ekipa višestruki je osvajač tamošnjeg nogometnog kupa.

Prvo poluvrijeme dominirali su Farmaceuti, međutim pogodaka nije bilo. Najbliže zgoditku bio je Vidović koji je promašio jedanaesterac pogodivši gredu. Penal je izborio Jelić. Drugo poluvrijeme nije se puno razlikovalo od prvog, jedino što je Slaven zabio dva pogotka.

Ponovno je Jelić izborio jedanaesterac, a ovaj puta Gordana je bio precizan za vodstvo Slavena 1-0. Do kraja susreta Vidović se iskupio za promašeni jedanasterac zabivši u 90. minuti na asistenciju Mendya.

NK SLAVEN BELUPO: Marković – Međimorec, Musa, Šarlija – Doležal, Vidović, Aparicio, Puclin, Bongongui, Delić(cap.) – Jelić. Još su igrali: Goda, Dolček, Gordana, Mendy, Karamarko. Trener: Tomislav Ivković.