13.7 C
Utorak, 16. travnja 2024.
bez golova

FOTO Slaven Belupo završio sezonu remijem u Gorici, utakmicu obilježili nemogući uvjeti

Nogometni klub Slaven Belupo remijem je završio dugu sezonu Prve HNL. Igralo se u Velikoj Gorici kod Gorice, a rezultat je bio 0-0. Utakmica će ostati zapamćena po nemogućim uvjetima koji su zahvatili travnjak, ali i velik dio Hrvatske. Naime, obilne padaline natopile su travnjak do krajnjih mjera.

Prvu priliku u jučerašnjem susretu imala Gorica. Lovrić je u 10. minuti pucao glavom, a siguran je na golu bio Ježina, pišu klupske stranice. Preuzela je nakon toga incijativu koprivnička momčad momčad i od 23. do 29. minute napravila četiri dobre prilike. Dva puta je Lulić prijetio iz daljine, Brkovićev direktan udarac iz kornera Kahlina je skrenuo u gredu, a najbolju priliku u prvom poluvremenu, onu Etoundija odlično je obranio vratar Gorice.

Drugo poluvrijeme obilježili su nemogući uvjeti. Kišom natopljen teren spriječavao je iole ozbiljnu igru pa se uglavnom samo napucavalo. Obje momčadi su se trudile, ali uzalud.