14.1 C
prijateljska utakmica

FOTO Slaven lako do pobjede protiv Vrbovca, Mendy dvostruki strijelac

Prvi nastup upisao je i novopridošli stoper Nowak.

Nogometaši Slaven Belupa danas su igrali prijateljsku utakmicu protiv Vrbovca. Kako pišu službene stranice Farmaceuta, upisana je uvjerljiva pobjeda.

Koprivnička momčad u prvom poluvremenu postigla je dva pogotka, a oba puta precizan je bio Mendy. Valja istaknuti gol za 2-0 kada je Bogojević odlično centrirao, a Mendy lijepo prsima primio loptu i još ljepše škaricama ‘rasparao mrežu’ gostiju.

U nastavku susreta Slaven je postigao još jedan pogodak i to u samoj završnici utakmice. U 88. minuti Bačelić Grgić primio je jednu loptu na 12-ak metara od gola Vrbovca te ju je poslao u drugi golmanov kut za konačnih 3-0. Mogli su koprivnički nogometaši i uvjerljivije slaviti, ali je nedostajalo koncentracije i malo sreće.

NK SLAVEN BELUPO: Filipović – Nowak, Međimorec, Šarlija – Bogojević, Vidović, Aparicio, Dolček – Gordana, Puclin – Mendy. Još su igrali: Kurtanjek, Zirdum, Jelić, Delić, Bačelić Grgić, Mateus, Srbljinović, Mlinarić, Resler. Trener: Tomislav Ivković.

Za vikend je na rasporedu prvenstvena utakmica protiv Hajduka i krštenje novog travnjaka.