četvrta hnl

FOTO Slaven se lako obračunao s Ferdinandovcom, Drnje i Kloštar upisali pobjede

Malo je neuobičajena činjenica kako se veći dio susreta 9. kola Četvrte HNL igra u nedjelju. No, tako je kako je, jučer smo vidjeli dvije utakmice. Garić je bio bolji od Daruvara s 3-0, a Pitomača je na svom terenu pobijedila Tehnika-Koprivnicu s 3-1.

Drnjanski Tomislav na svom je Parku prinčeva ugostio Zdenku iz Velikih Zdenaca. Lako su domaćini došli do pobjede upisavši pobjedu 4-0.

U Cvetkovcu se igrao derbi prvoplasiranog Slavena i drugoplasiranog Ferdinandovca. No, sve je riješeno jako brzo. Mladi Farmaceuti u prvih 20 minuta zabili su tri gola i riješili susret. U drugom poluvremenu Mladen je još promašio penal za domaćine pa je konačan rezultat bio 3-0.

Kloštrani su kod kuće bili s 4-1 bolji od Čazme.