16.3 C
HT PRVA LIGA

FOTO Slaven u kišnim uvjetima poveo, Lokomotiva preokrenula i uz igrača manje uzela sva tri boda

Glavni sudac utakmice bio je Damir Batinić. Uloge njegovih pomoćnika imali su Goran Pataki i Marjan Tomas, dok je ulogu četvrtog suca obnašao Marko Cestarić. Tihomir Pejin i Miro Grgić sjedili su u VAR sobi.

Nogometaši Slaven Belupa danas su u sklopu 33. kola HT Prve lige gostovali kod Lokomotive u Zagrebu. Farmaceuti, kao što smo napisali u najavi utakmice, ove sezone još nisu ostvarili pobjedu nad Lokosima. Nažalost po Slavenaše, tri boda nisu uspjeli uzeti ni danas.

Koprivničanci su u vodstvo došli pogotkom Ivana Krstanovića u 9. minuti susreta. Ubrzo, međutim, Lokomotiva poravnava rezultat golom Roka Šimića. Mladi napadač prvo je zabio u 21. minuti, da bi taj pogodak poništio VAR, a onda je četiri minute kasnije postigao regularan zgoditak za 1-1 na semaforu.

Zagrepčani rezultat preokreću nakon prvijenca mladog Lukasa Kačavende u 66. minuti dvoboja. Pet minuta kasnije, Slaven ima igrača više. Dva brza žuta kartona Matea Marića značila su da će domaćini do kraja igrati s desetoricom.

Farmaceuti, međutim, nisu uspjeli iskoristiti takvu situaciju, naprotiv – u sudačkoj nadoknadi na listu strijelaca upisuje se Josip Pivarić i postavlja konačnih 3-1.