6.8 C
Prijateljska utakmica

FOTO Slavenaši se raspucali i Drnjančanima zabili 12 komada, Hadžić najefikasniji

Slavenaši su igrali ozbiljno, kao da se radi o prvenstvenoj utakmici

Kako bi se što bolje pripremili, ali i raspucali za nadolazeći dvoboj protiv Osijeka, nogometaši Slaven Belupa danas su gostovali kod županijskog prvoligaša u Drnju.

Možemo reći da su ih svojim dolaskom počastili za stoti rođendan, koliko ove godine obilježava Tomislav, ali na terenu slavenaši nisu bili nimalo darežljivi.

Od prve minute ozbiljno su shvatili utakmicu, Zekić je na travnjak poslao gotovo najjače što ima, što znači da su se domaći amateri hrvali s Krstanovićem, Glavčićem, Godom, Kvržićem i ostalim profesionalcima.

U takvim uvjetima jasno je da se gotovo kompletna utakmica igrala na polovici Drnjančana, koji su već nakon prvih 45 minuta bili u minusu od pet golova.

U drugo poluvrijeme Zekić je ušao s potpuno novih 11, a to znači da se pritisak na domaća vrata nastavio. Malobrojna publika mogla je vidjeti sedam novih pogodaka, svi su pali u mreži domaćeg vratara Lovrića, što znači da je Slaven Drnje napustio s 12:0.

Najefikasniji bio je Hadžić s četiri pogotka, dva je zabio Zirdum, po jedan Kvržić, Glavčić, Monjac, Brković i Zapata, a jedan je bio autogol.

Nadamo se da će Farmaceuti uspješni biti i u nedjelju protiv Osijeka, a u isto vrijeme, od 15 sati, Drnjančani će gostovati u Novigradu Podravskom.