6 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.
prva žnl

FOTO Sloga napokon slavila, Borac poražen u Žabnu, rapsodija Drnja i Perokovića protiv Prekodravca

Derbi kola igrao se u Sv. Ivanu Žabnom. Tamo je kod vodećeg Tomislav-Radnika gostovao branitelj naslova Borac iz Imbriovca.

Deseto kolo Prve ŽNL remijem su jučer otvorili legradski Graničar i Drava i Novigrada Podravskog. Kolo se nastavilo jutarnjim susretom Osvita i Tehnike, a kao bolja momčad izašla je ona domaća ponajviše zahvaljujući Glavaku koji je zabio oba pogotka. Završilo je 2-1.

U Kalinovcu je gostovalo Bratstvo koje je slavilo rezultatom 1-5, dva su zabili Hajdić i Jurčić, a susret Lipe i Miklinovca okončan je pobjedom domaćina 2-1.

Drnjanski Tomislav ugostio je Prekodravac iz Ždale, a gosti su poveli u 15. minuti. Domaćin je istog trena upalio sve motore i do poluvremena zabio nevjerojatnih sedam komada. Hat-trick zabili su Peroković i Bači, a jednog je dodao Manojlović. Nakon 90 minuta bilo je čak 11-3, a Peroković je dodao još dva pogotka, a Bači i Manojlović po jedan.

Molvarska Mladost na svom je Krbuljinu dočekala Slogu iz Koprivničkog Ivanca koja bilježi jako loš ulazak u sezonu. Ipak, čini se da dolaze bolji dani. Minimalnu pobjedu gostima donio je Galinec pogotkom u 54.-oj minuti utakmice. Do kraja se rezultat nije mijenjao i ostalo je 0-1.

Derbi kola igrao se u Sv. Ivanu Žabnom. Tamo je kod vodećeg Tomislav-Radnika gostovao branitelj naslova Borac iz Imbriovca. Prvo poluvrijeme pripalo je domaćinu jer vodili su 2-0, a oba puta strijelac je bio Markešić. Gosti se nisu uspjeli do kraja vratiti u utakmicu, na samom završetku utješni gol zabio je Krušelj. Završilo je 2-1.