CERINE

FOTO Šoderica se okitila naslovom prvaka države na Otvorenom kadetskom prvenstvu

Sudjelovalo je 98 natjecatelja, odnosno deset klubova.

09:28h
0
Foto: RK Šoderica Koprivnica

Koprivničke Cerine bile su mjesto održavanja 20. Otvorenog kadetskog pojedinačnog i klupskog prvenstva Republike Hrvatske u plivanju perajama.

Sudjelovalo je 98 natjecatelja, odnosno deset klubova: RK Šoderica Koprivnica, RK Nevera Rijeka, SRD Viševica Fužine, KPA Kostrena, RK Sisak, KPA 3. Maj Rijeka, RSK Mladost Medulin, KPP Velika Gorica, KPP Novi Jekovec i KPP Dubrava.

Ronilački klub Šoderica ostvario je vrhunske rezultate te se okitio titulom državnog prvaka Republike Hrvatske, a ujedno je ženska i muška ekipa osvojila isti naslov. Osvojene se nebrojene medalje, skinuti brojni osobni rekordi, a ostvaren i novi državni rekord na 25 AP od strane kadetkinje Alanne Štefanec.

Otvorenju je prisustvovao gradonačelnik Mišel Jakšić koji se obratio nazočnima s riječima ohrabrenja i motivacije. Natjecanje je održano pod pokroviteljstvom Zajednice športskih udruga Grada Koprivnice, Zajednice tehničke kulture Grada Koprivnice, Zajednice tehničke kulture županije Koprivničko-križevačke te Podravke.

Najbolje ostvareni rezultati su u nastavku.

25 AP

kadetkinje Alanna Štefanec – 1. mjesto
mlađe kadetkinje Paula Radotović – 1. mjesto
mlađi kadeti Tin Trešćec – 3. mjesto
djeca Stella Flis – 1. mjesto, Petar Koluder – 2. mjesto

400 PP

mlađi kadeti Tin Trešćec – 1. mjesto
djeca Rea Vuk – 1. mjesto, Dora Bradić – 2. mjesto

50 BF

kadeti Josip Štefanec – 3. mjesto
djeca Stella Flis – 2. mjesto

100 PP

kadetkinje Alanna Štefanec – 2. mjesto
mlađi kadeti Tin Trešćec – 2. mjesto
djeca Petar Koluder – 1. mjesto

4×50 štafeta – kadeti Jakov Buhinjak – 2. mjesto, Tristan Horvat – 2. mjesto, Josip Štefanec – 2. mjesto, Leo Bradić – 2. mjesto

4×50 štafeta – kadetkinje Alanna Štefanec – 3. mjesto, Doris Galinec- 3. mjesto, Dora Fucak – 3. mjesto, Klara Fucak – 3. mjesto

4×50 štafeta – mlađi kadeti Tin Trešćec- 2. mjesto, Marin Sabol – 2. mjesto, Petar Koluder – 2. mjesto, Luka Nikola Radolić – 2. mjesto

4×50 štafeta – djeca Stella Flis – 1. mjesto, Rea Vuk – 1. mjesto, Paula Radotović – 1. mjesto, Dora Bradić – 1. mjesto

100 BF

kadetkinje Alanna Štefanec – 1. mjesto
kadeti Jakov Buhinjak – 2. mjesto
djeca Rea Vuk – 3. mjesto, Luka Nikola Radolić – 1. mjesto

50 PP

mlađe kadetkinje Paula Radotović – 2. mjesto
djeca Stella Flis – 2. mjesto, Dora Bradić – 3. mjesto

200 BF

kadetkinje Alanna Štefanec – 2. mjesto
mlađi kadeti Tin Trešćec – 1. mjesto
djeca Petar Koluder – 1. mjesto

800 PP

kadeti Jakov Buhinjak – 3. mjesto
mlađi kadeti Tin Trešćec – 1. mjesto
mlađe kadetkinje Paula Radotović – 2. mjesto
djeca Rea Vuk – 1. mjesto

4×100 štafeta – kadeti Alanna Štefanec – 2. mjesto, Paula Radotović – 2. mjesto, Jakov Buhinjak – 2. mjesto, Tristan Horvat – 2. mjesto

Djeca Stella Flis – 1. mjesto, Rea Vuk – 1. mjesto, Petar Koluder – 1. mjesto, Luka Nikola Radolić – 1. mjesto

čitam...
Loading...