14.1 C
ATLETSKI KLUB KOPRIVNICA

FOTO Tara Rušak i Marija Vladušić zauzele mjesto na postolju u Maloj Subotici, Antonio Gložinić četvrti na utrci na 5000 metara

U nedjelju su koprivnički atletičari nastupili na Prvenstvu Hrvatske za juniore i juniorke u Zagrebu

Iza članova Atletskog kluba Koprivnica još je jedan vikend u kojemu su nastupili na nekoliko natjecanja.

U subotu su nastupili na utrci Kupa sjeverozapadne Hrvatske u Maloj Subotici. U glavnoj utrci na 7,9 kilometara, Josip Jagarinec osvojio je sedmo mjesto u kategoriji M50 u vremenu 33:28, Tara Rušak osvojila je drugo mjesto u kategoriji Ž19 u vremenu 44:09, Marija Vladušić osvojila je treće mjesto u kategoriji Ž50 u vremenu 42:22, dok je Nataša Sušanj zauzela deveto mjesto u kategoriji Ž40 u vremenu 45:15. U utrci građana na 4,2 kilometra nastupila je Sonja Rušak i osvojila šesto mjesto u kategoriji Ž50 s vremenom 24:46.

U nedjelju su koprivnički atletičari nastupili na Prvenstvu Hrvatske za juniore i juniorke u Zagrebu na kojemu je Josipa Mikulec osvojila osmo mjesto u bacanju koplja s osobnim rekordom od 32,95 metara, dok je Antonio Gložinić nastupio na utrci na 5000 metara i osvojio izvrsno četvrto mjesto s vremenom 18:19:80.