5.4 C
Četvrta liga

FOTO Tehničar pobjedom protiv Virja preuzeo vodeću poziciju, Plavšić Pitomači donio trobod u zadnji tren

Pitomača je kod kuće tražila novi početak nakon slabog jesenskog dijela. Suparnik im je bio Tomislav iz Bereka, posljednja momčad lige

Nakon dugo, dugo čekanja natjecateljski nogomet se vratio. Čekali su ga i igrači, a i navijači. Srećom, snijega nema kao prošle godine u ovo vrijeme, proljeće je stiglo ranije na sreću svih ljubitelja nogometa. Danas su igrane gotovo sve utakmice Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica.

Tako je u prvom kolu Tehničar iz Cvetkovca ugostio virovski Podravac. Pogledom na tablicu uviđa se kako je domaćin bio u ulozi favorita koju je naposljetku opravdao pobjedom 2-0. Strijelci su bili Kocijan i Markušić, oba u drugom poluvremenu.

Pitomača je kod kuće tražila novi početak nakon slabog jesenskog dijela. Suparnik im je bio Tomislav iz Bereka, posljednja momčad lige. Epilog susreta jest minimalna pobjeda domaćina, a jedini gol djelo je Plavšića u 89. minuti.

Kloštrani su putovali u Garešnicu na neugodno gostovanje kod Garića gdje su poraženi s 2-0.

Križevački Radnik ugostio je Čazmu. Poveli su domaći pogotkom Micića u 27. minuti, da bi gosti za samo dvije minute vratili stvari na početak. Pogodak za pobjedu domaćina i 2-1 zabio je Rumenjak u drugom poluvremenu.

Nakon utakmice sve navijače čekao je grah uz koji su mogli popiti vino ili craft pivo.

U ostalim današnjim susretima Virovitica je bila bolja od Papuka s 3-1 što je značilo da je Cvetkovec prvi. Slatina je dobila Dinamo iz Predavca s 2-0.

Sutra se igra derbi Ferdinandovca i đurđevačkog Graničara.