Home Fotogalerije FOTO Tehničar i Podravac krenuli pobjedama, Graničar porazom

FOTO Tehničar i Podravac krenuli pobjedama, Graničar porazom

0
NK Tehničar Cvetkovec // Foto: Matija Gudlin

U derbiju prvoga kola Virovci su svladali Pitomaču, a u slavlju od 2:0 precizni su bili Križanović i Hrženjak. Obje ekipe slove kao jedni od favorita za ovosezonski naslov.

Cvetkovčani su jučer, u subotu, na svome ‘Starom bregu’ odigrali povijesnu utakmicu. Premijerni nastup u Međužupanijskog ligi okrunili su sigurnom pobjedom protiv Virovitičana i na najbolji mogući način otvorili sezonu.

Domaćini su od početka susreta sigurno kontrolirali igru, dok su se gosti nadali prilikama iz kontri. Tehničar je do vodstva stigao preko Matije Markušića, a u posljednjim trenucima prvoga dijela na 2:0 povisio je Milek. Do kraja utakmice konačnih 3:0 postavio je Grabar.

Susret između dva nova ligaša igran je u Bereku gdje su domaći Tomislav i Križevci podijelili bodove. Gosti su poveli već u četvrtoj minuti preko Mladena, koji je bio precizan s bijele točke, no na isti je način u 80. minuti uzvratio domaći Tirić.

Đurđevački Graničar otputovao je u Orahovicu i izgubio od Papuka. Žagi je Đurđevčane doveo u vodstvo, no domaćini su ubrzo stigli do izjednačenja, a kasnije i do potpunog preokreta, iako su posljednjih pola sata igrali s igračem manje.

Danas, u nedjelju, na rasporedu je još dvoboj između Dinama iz Predavca i Zdenke iz Velikih Zdenaca.

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA, 1. KOLO:

27. kolovoza: Podravac – Pitomača 2:0, Tomislav B – Križevci 1:1, Slatina – Daruvar 2:1, Garić – Rovišće 1:0, Papuk – Graničar Đ 2:1, Tehničar – Virovitica 3:0.

28. kolovoza, 17.30: Dinamo P – Zdenka 91.