Četvrta liga Bjelovar - Koprivnica - Virovitica

FOTO Tehničar slavio u derbiju s Podravcem, Jadanić eurogolom načeo goste, Pitomača slomila Berek, Belobrk iz penala donio tri boda Picokima

Pitomača je predvođena Škarom, Paradinovićem i Milošem dočekala ekipu Tomislava iz Bereka. Gosti su do prije ove utakmice imali jedan osvojen bod, dok ih je Pitomača dočekala na trećoj poziciji i 10 osvojenih bodova.

Danas se igralo peto kolo Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Vodećem Tehničaru stigao je Podravac, Berek je gostovao u Pitomači, a Picoki su dočekali ekipu Virovitice. Utakmice su se igrale u 16 sati, dok su za nedjelju ostale još dvije utakmice koje će se igrati. Dinamo iz Predavca ugostit će Križevce, a Mladost iz Kloštra Podravskog na svom terenu susrest će se s ekipom Slatine.

Na Starom bregu u Cvetkovcu gostovala je ekipa Podravca iz Virja. Domaćin ima sve pobjede ove sezone, dok gosti još nisu poraženi i nadali su se da će tako i ostati. Gosti su se zatvorili i čekali prilike iz kontre i polukontre, dok je domaći Tehničar preuzeo konce igre u svoje noge. Nakon nekoliko prilika domaćina, sredinom prvog dijela u 22. minuti jednu loptu izbijenu izvan 16 metara dočekao je Karlo Jadanić i opalio je svom snagom u suprotne rašlje. Predivan eurogol Jadanića doveo je domaćina u vodstvo 1-0. Nakon nekoliko trenutaka gostujući vratar Vlašiček rukom je dirao loptu izvan 16 metara i ostavio je svoje suigrače na cjedilu primivši crveni karton. Karton Vlašičeka okrenuo je utakmicu u samo jednom smjeru, lopta je bila kod Tehničara gotovo cijelo vrijeme. U 41. minuti već je bilo 2-0. Bartolović je promiješao goste i pogodio suprotan kut gola Podravca. U drugom poluvremenu Tehničar je ubacio u nižu brzinu pokušavajući doći do pogotka, ali su gosti uspješno odolijevali do kraja utakmice s igračem manje.

Pitomača je predvođena Škarom, Paradinovićem i Milošem dočekala ekipu Tomislava iz Bereka. Gosti su do prije ove utakmice imali jedan osvojen bod, dok ih je Pitomača dočekala na trećoj poziciji i 10 osvojenih bodova. Poslije 90 minuta rezultat je bio 2-0 za domaćina. Pogotke je domaćin zabio u prvom dijelu u 26. i 36. minuti, a strijelci su bili Sabljić i Škaro.

U Đurđevac je stigla Virovitica. Picoki su nošeni dobrim rezultatima u prva četiri kola s punim pravom očekivali dobar rezultat na svom terenu protiv Virovitice. Na kraju utakmice zasluženo su slavili domaćini minimalnom pobjedom 1-0. Pogodak odluke postigao je Belobrk iz najstrože kazne.

Papuk je na gostovanju u Zdencima pobijedio s 1-3, dok je Garić na svom terenu napokon pobijedio Rovišće rezultatom 2-0.