Četvrtak, 18. travnja 2024.
TREĆA HNL SJEVER

FOTO Tehničar u županijskom derbiju pobijedio Križevce, Virovci uzeli bod moćnom Poletu

Rezultate pogledajte u nastavku.

Veliki derbi Treće HNL Sjever, ali i Koprivničko-križevačke županije, odigran je u 17. kolu. Tehničar je u Cvetkovcu dočekao križevački Radnik. Utakmica je završila rezultatom 2-1 za domaćina. Fotografije sa Staroga brega pogledajte u nastavku.

Podravac je imao nemoguć zadatak u Svetom Martinu na Muri. Međutim, Virovcima su ove sezone, valja priznati, bodovi više puta iskliznuli kroz prste. Danas ih je koliko-toliko nagradilo. S favoriziranim Poletom odigrali su 1-1, osvojivši drugi ovosezonski bod. Domaćine je u vodstvo u trećoj minuti doveo Brezovec, a izjednačio je Rukelj u 28.

Đurđevački Graničar bio je domaćin utakmice s Varteksom. Nakon 90 minuta igre s 0-2 slavili su gosti iz Varaždina.

Rezultate ostalih utakmica pogledajte u nastavku.