9.6 C
Četvrtak, 25. travnja 2024.
prva žnl

FOTO Tehnika iskoristila prednost domaćeg terena i pogotkom Ritoše pobijedila novigradsku Dravu

Jedini susret županijskih liga igran je danas u 15 sati na umjetnom travnjaku Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš. Riječ je o susretu trećeg kola Prve ŽNL između Tehnike i novigradske Drave.

Tehnika u novoj prvoligaškoj sezoni nakon dva kola ima pobjedu i neriješen rezultat i zauzima četvrto mjesto, dok je Drava u prvom kolu poražena, a u drugom je ostvarila impresivnu pobjedu protiv Borca iz Imbriovca, čime su zauzeli osmo mjesto. Tri boda su još slađa znajući da su do njih došli pogotkom Horvatinovića u 90. minuti.

Bolja ekipa bila je Tehnika slavivši rezultatom 1:0, a strijelac je u prvom poluvremenu bio Matija Ritoša.