6.8 C
PRVA I DRUGA ŽNL

FOTO Tehnika slavila protiv Prekodravca, Rudar u Torčecu pregazio domaćina

Kako je bilo na utakmicama Tehnike i Prekodravca te Podravca i Rudara pogledajte u nastavku.

Proljetni dio prvenstvenih obaveza u županijskome nogometu nastavio se danas, susretima 15. kola Prve Druge ŽNL.

Kod prvoligaša, vikend su otvorili Tehnika Prekodravac, na igralištu u Koprivnici. Nakon 90 minuta, pobjedu je odnijela Tehnika rezultatom 2-1.

Drugoligaši su aktivni bili u Torčecu gdje je Podravec na svojem travnjaku nastupao protiv Rudara. Unatoč prednosti domaćeg terena, gosti iz Glogovca slavili su s visokih 0-4.

U Koprivničkim Bregima Mladost je dočekala Prugovac, a konačni rezultat 12. i 14. sastava prvenstva glasio je 2-0 za domaćina