11.7 C
Subota, 20. travnja 2024.

FOTO Tomislav iz Drnja odmah pokazao tko je gazda, Saša Radanović izazvao prekid u Prugovcu

Reka je vodila 1:0 do 43. minute kad je sudac Lučano Blašković dosudio jedanaesterac za domaćine. Daljnji slijed događaja prenosimo citirajući delegatove riječi unesene u zapisnik.

Jučer i danas odigrane su prve proljetne utakmice u županijskim ligama.

Još jučer na otvorenju sezone Miklinovec je očekivano na svom terenu bio uvjerljiv protiv slabašnog Hrvatskog Bojovnika s 5:0 u sklopu Druge županijske lige.

Danas ujutro sezonu Prve županijske u Đelekovcu su otvorili domaći Osvit i jesenski prvak Tomislav iz Drnja.

Drnjančani su bili uvjerljivi i porazili domaće s 4:1.

Poslijepodne su odigrane sve preostale utakmice u županijskim ligama.

Sloga je u Ivancu remizirala s Kalinovcom kao i Panonija s Graničarom iz Legrada.

Fugaplast je kod kuće bio uvjerljiv protiv Molvaraca s 4:1, a Kunovčani su promarširali Novigradom dobivši ih s 4:0.

Prekodravac je kod kuće izgubio od kloštranske Mladosti 2:0, a pojačani Borac je dobio Tomislava u Žabnu minimalno 2:1.

U Drugoj županijskoj bilo je vatreno u Prugovcu. Reka je tamo vodila 1:0 do 43. minute kad je sudac Lučano Blašković dosudio jedanaesterac za domaćine. Daljnji slijed događaja prenosimo citirajući delegatove riječi unesene u zapisnik.

– Do 43. minute nije bilo disciplinskih mjera, a nije ni bilo potrebe za primjenom. u 43. minuti sudac dosuđuje kazneni udarac za Prugovac nakon čega gostujući igrači nasrću na glavnog suca i u toj gužvi igrač broj 9 NK Reke Saša Radanović zatvorenoom šakom udara u lice glavnog suca. U toj gužvi igrač Reke br. 10 Sanjin Đurašević prijeti glavnom i II. pomoćnom sucu da će ih prebiti u gradu. Nakon toga sudac prekida utakmicu. Na terenu su redari zaštitili suce od daljnjih mogućih napada – upisao je delegat u službeni zapisnik.

Vodeći Ferdinandovac osvojio je nova tri boda u Vojakovcu pobijedivši s 1:0 kao i Mladost iz Sigeca koja je istim rezultatom slavila u Gotalovu.

Tehnika je opet razočarala odigravši 1:1 u Gornjoj Rijeki, a Omladinac iz Herešina je osvojio važne bodove pobijedivši Bregovce 2:1.

Starogračani su u derbiju kola uz lagani poguranac čovjeka u crnom slavili protiv Lipe s 3:2 makar su si Hlebinčani sami krivi promašivši mnoštvo čistih prigoda.

Postizborna matematika i što ćemo od svega toga mi zapravo imati

Živ, živ, živ, nitko nije kriv. A svi su pobjednici. U kratkim bi se crtama upravo tako mogla opjevati još...