6.5 C
Srijeda, 24. travnja 2024.
Prva i Druga ŽNL

FOTO Turkovićeva bomba u zadnjim minutama uništila Panoniju, Drnje preokrenulo protiv Legrada, Imbriovec rastavio Miklinovec na proste faktore

U Gotalovu se igrala utakmica domaćeg GOŠK-a i Mladosti iz Sigeca. Gosti su u prošlom kolu vodećoj Tehnici otkinuli bod, stoga su u dobroj atmosferi stigli u Gotalovo. Na kraju, gosti su slavili s 0-3.

Sedmo kolo Prve ŽNL otvorili su Osvit i Mladost Molve utakmicom u 10 sati prijepodne u Đelekovcu i odigrali 1-0. Obje momčadi imale su velik broj prilika, a Osvit je svoju iskoristio u 57. minuti kada je Nikola Drvarić lobao golmana Mladosti. U posljednjim trenutcima, Kolaru je dobar udarac obranio vratar domaćina i sačuvao sva tri boda. Svi ostali susreti igrali su se u 16 sati.

Kunovečko Bratstvo dočekalo je ekipu Tomislava iz Svetog Ivana Žabnog. Gosti su u prošlom kolu utrpali šest pogodaka Osvitu, te su željeli nastaviti golgetersku formu i ove nedjelje, što im je nakon 90 minuta i uspjelo, rezultat je bio 2-5. Borac Imbriovec ugostio je koprivnički Miklinovec. Gosti ove sezone imaju tek jedan osvojen bod, a u Veliki vrt stigli su opušteni bez imperativa rezultata, pokazati što znaju. Ipak, na kraju je domaćin upisao pobjedu s nestvarnom razlikom, čak 9-0. Strijelci su bili Vrkić (3), Bači (2), Balent, Fažon, Međurečan i Kovačić.

Aktualni prvak Tomislav iz Drnja na svom terenu suprostavio se Graničaru iz Legrada. Ove dvije ekipe do današnjeg susreta na ljestvici dijelilo je jedno mjesto i tri boda. Nakon današnjeg susreta, dijelih ih 6 bodova. Domaćin je slavio preokretom, gosti su poveli autogolom domaćeg vratara, da bi u drugom poluvremenu domaćin ubacio u višu brzinu i svladao Legrad s 3-1. Strijelci su bili Blažotić, Kovač i Strajnić. U Kalinovcu igrao se susret istoimenog domaćina i gostiju iz Koprivničkog Ivanca, Sloge. Dvoboj je završio pobjedom gostiju 0-3. Dvostruki strijelac bio je Vukina, dok je jednog dodao Krčmar.

Novigradska Drava putovala je u Ždalu, gdje ju je dočekao domaći Prekodravac. Domaćin je slavio s uvjerljivih 4-1Ferdinandovac je na svom terenu teže nego očekivano opravdao ulogu favorita protiv Panonije iz Peteranca i slavio preokretom 2-1. Panonija je povela već u drugoj minuti, da bi na krilima Ivana Turkovića Ferdinandovac stigao do preokreta. Prvo je Turković u drugom poluvremenu loptu dočekao na drugoj stativi i nogom je pospremio u malu mrežicu, da bi u posljednjim minutama povisio ulog i drop kick bombom u rašlje donio preokret i sva tri boda domaćinu.

Ferdinandovac – Panonija 2-1

Tehnika je na svom terenu ostala stopostotna, jučer su svladali Starigrad golovima Haluseka, Matijašeca i Ernečića, dok je Podravec slavio protiv Reke preokretom 2-1. Gosti su tijekom utakmice promašili jedanaesterac.

Mladost Koprivnički Bregi igrala je svoj susret protiv Herešina. Ekipa Omladinca stigla je vođena trenerom i igračem Markom Bartolićem u Brege ostvariti povoljan rezultat, što su i na kraju uspjeli pogotkom upravo Bartolića, slavili su 0-1. Prugovac je gostovao u Hlebinama kod Lipe gdje je poražen rezultatom 4-0.

U Gotalovu se igrala utakmica domaćeg GOŠK-a i Mladosti iz Sigeca. Gosti su u prošlom kolu vodećoj Tehnici otkinuli bod, stoga su u dobroj atmosferi stigli u Gotalovo. Na kraju, gosti su slavili s 0-3Hrvatski bojovnik u Mokricama Miholečkim dočekao je Rudar iz Glogovca i slavio 4-0. Igralište u Vojakovcu sadržalo je susret domaće Viktorije i Fugaplasta iz Gole na kojem je domaćin slavio s 4-2.