14.1 C
NOĆ KOŠARKE

FOTO U napetom i neizvjesnom natjecanju prvo mjesto osvojila ekipa Borik

Na igralištu Osnovne škole Đurđevac održana je 17. Noć košarke 2022., tradicionalni košarkaški turnir koji organizira Košarkaški klub Mladost iz Đurđevca.

Na ovogodišnjem turniru sudjelovalo je šest ekipa: Borik, Ciglari, T-napad, Papučari, Slučajni, Cranes.

U veoma napetom i neizvjesnom natjecanju 1. mjesto je osvojila ekipa Borik iz Bjelovara pobijedivši sa rezultatom 21:19 ekipu Papučari iz Virja koja je osvojila 2. mjesto. Ekipa T-napad iz Bjelovara osvojila 3. mjesto. Održano je i natjecanje u tricama gdje je u konkurenciji velikoj konkurenciji najbolji bio Julijan Zadravec. Za najkorisnijeg igrača finalnog susreta proglašen je  Nikola Šestak.

Za divan ugođaj pobrinula se stalna i vjerna publika koja je pratila svoje favorite i nagrađivala ih zasluženim pljeskom.