6.5 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.

FOTO Uvjerljivim pobjedama protiv Podravca i Vedija mladi košarkaši Mladosti iz Đurđevca započeli sezonu

Đurđevac je od prve minute, u obje utakmice, nametnuo svoju igru, a razlika je rasla tako da su treneri koristili sve igrače.

Košarkaši KK Mladost iz Đurđevca ovog vikenda odigrali su utakmice prva dva kola lige dječaka M13 i ostvarili dvije uvjerljive pobjede.

U subotu u sportskoj dvorani osnovne škole u Đurđevcu odigran je susret između domaće Mladosti i gostujuće ekipe Vedi iz Bjelovara. Susret je završio pobjedom domaćih košarkaša 95:14 (21:4, 22:4, 21:6, 31:0).

U nedjelju u sklopu 2. kola lige dječaka M13 košarkaši Mladosti gostovali su u Virju kod košarkaša Podravca. Rezultat ove utakmice bio je 48:84 (7:24, 14:29, 13:15, 14:16) za ekipu iz Đurđevca.

Za ekipu Mladosti pod vodstvom trenera Ivana Đurocija i Mateja Baltića nastupili su Luka Carek, Filip Koprolčec, Ivano Erdec, Ivan Marjanović, Andrija Hrženjak, Benjamin Ivanov, Pavo Markić, Erik Kopas, Patrik Fišer i Leonardo Ban.