7.9 C
Petak, 29. ožujka 2024.
Druga žnl

FOTO Vatreni derbiji s malo golova, Bartolić u zadnji čas spasio bod Herešinu, Lipa i Torčec odigrali bez golova

Građevinari su na svom terenu dočekali Omladinac iz Herešina predvođen trenerom i igračom Markom Bartolićem. Upravo su se Bartolića najviše pribojavali, on je na prošlom gostovanju Omladincu donio sva tri boda majstorskim slobodnim udarcem.

Drugoj ŽNL danas su se igrala dva susreta koja su zapravo bila dvije najzanimljivije tekme ovog kola Druge ŽNL. Drugoplasirana Lipa dočekala je neugodni Podravec iz Torčeca, te su nakon 90 minuta mreže ostale netaknute, rezultat je bio 0-0.

Građevinari su na svom terenu dočekali Omladinac iz Herešina predvođen trenerom i igračom Markom Bartolićem. Upravo su se Bartolića najviše pribojavali, on je na prošlom gostovanju Omladincu donio sva tri boda majstorskim slobodnim udarcem. Prva je zabila Tehnika već u 10. minuti, strijelac je bio Krištofić, da bi Bartolić samo pet minuta prije isteka 90 minuta zabio za 1-1.

Druga ŽNL, 14. listopad, 15 sati

Lipa – Podravec Torčec 0-0
Tehnika – Omladinac Herešin 1-1

REKREACIJA

Na Uskrsni ponedjeljak će i biciklisti doći na svoje, priprema se jedinstvena utrka

Turistička zajednica grada Đurđevca i Turistička zajednica područja Dravski peski na uskrusni ponedjeljak organiziraju biciklijadu. Utrka starta s dvije lokacije,...