9.3 C
na dan državnosti

FOTO Vatrogasne ekipe pokazale svoja znanja na 18. Memorijalu Stjepan Paša, održano je i gradsko vatrogasno natjecanje

Samo natjecanje otvorio je koprivnički gradonačelnik Mišel Jakšić

U Koprivnici se na Dan državnosti održao 18. Memorijal Stjepan Paša koji je okupio čak 68 ekipa.

Napomenimo da je ovo bilo ujedno i službeno 22. Gradsko vatrogasno natjecanje, a svi koji su nastupili na njemu, ostvarili su pravo nastupa na županijskom natjecanju.

Na samom početku zapovjednik DVD-a Koprivnica Danijel Matijaković postrojio je okupljene, a prigodnim govorima obratili su se predsjednik DVD-a Koprivnica Nikola Sočev, voditelj natjecanja Danijel Topalović, zapovjednik VZ županije Darko Palaš, zamjenik župana Ratimir Ljubić te glavni vatrogasni zapovjednik, ujedno i predsjednik VZG-a Koprivnica Slavko Tucaković.

Samo natjecanje otvorio je koprivnički gradonačelnik Mišel Jakšić.

Na 22. Gradskom natjecanju u kategoriji dječaka od 6 do 12 godina najbolja je bila ekipa  DVD-a Starigrad, dok je drugo mjesto osvojio DVD Jagnjedovec, a treće DVD Koprivnica. U istoj dobnoj kategoriji najbolja ženska ekipa bila je ona iz DVD Koprivnica, DVD Starigrad 1 osvojio je drugo mjesto, a treće DVD Starigrad 2.

Najbolja muška ekipa od 12 do 16 godina bila je DVD Koprivnica 1, potom slijedi DVD Draganovec i treći DVD Koprivnica 2. Što se tiče djevojaka ove dobne kategorije, najbolje su bile iz DVD Štaglinec, a slijede ih ekipa iz DVD-a Koprivnica i DVD-a Draganovec.

Što se tiče 18. Memorijala Stjepan Paša u kategoriji dječaka od 6 do 12 godina najbolja je bila ekipa DVD Popovača. Drugo mjesto osvojio je DVD Kunovec 2, a treće DVD Apatovec. Kod djevojčica najbolja je bila ekipa DVD-a Koprivnica, a slijedi ih DVD Starigrad 1 i DVD Starigrad 2.

U kategoriji muške mladeži od 12 do 16 godina pobjedu je odnijela ekipa DVD-a Ostrna, drugo mjesto je osvojio DVD Koprivnica 1, a treće DVD Tugonica-Podgrađe. Kod djevojaka najbolja je bila ekipa DVD-a Bedekovčina, drugo je mjesto pripalo DVD-u Ostrnu, a treće PGD-u Veliki Podlog.

U vatrogasnim igrama pomlatka najbolja je bila ekipa DVD-a Kunovec 1. Drugo je mjesto osvojila ekipa DVD-a Starigrad, a treće DVD-a Kunovec 2.

Hrvatski kup

Podravka sutra traži kartu za polufinale Kupa, to će morati izboriti na gostovanju u Bjelovaru

Lokomotiva, Dugo Selo i Split 2010 tri su ekipe koje su već osigurale završnicu, final-four Hrvatskog rukometnog kupa. Traži...