Diljem tri županije u 15.30 oglasile su se zviždaljke nogometnih sudaca označavajući početak susreta Četvrte lige. Tim činom i službeno se nastavila Četvrta liga, odnosno počeo je proljetni dio. Vodeći Tehničar iz Cvetkovca gostovao je kod Virovitice bez Kocijana i Lovreka koji su ozlijeđeni. Pomalo iznenađujuće, Cvetkovec nije uspio upisati pobjedu u Virovitici, bilo je 1-1. Poveo je domaćin preko Horačeka, da bi Kovač zabio autogol vrativši Tehničar u igru.

Križevci su na svom travnjaku dočekali Garić, a gol za sva tri boda postigao je Maras u 83. minuti.

Dinamo iz Predavca gostovao je kod drugoplasirane Pitomače koja je trebala opravdati status favorita ove utakmice. U 40. minuti za vodstvo Pitomače iz penala zabio je Škaro, koji je vodstvo i povisio na 2-0. Treći gol za domaćina zabio je Plavšić. Posao su dovršili Jakupec i Pintarić postavivši 5-0.

U ostalim susretima Papuk je poražen u Slatini s 2-0, a Tomislav iz Bereka bio je bolji od Zdenke rezultatom 2-1.

Derbi kola igrao se u Đurđevcu. Graničar je na svom terenu dočekao kloštransku Mladost čiji je trener i igrač Ivan Presečan, bivši trener i igrač upravo đurđevačkog Graničara. Također, ove zime u redove Mladosti pristigao je i Josip Piragić, dotad napadač Graničara. Prema riječima službenog spikera, na utakmici se unatoč hladnom vremenu skupilo 223 navijača.

Prvo poluvrijeme obje su momčadi odigrale oprezno čuvajući svoj gol i vrebajući šansu iz polukontre. Nekih opasnih šansi u prvom dijelu nije bilo, ali već početkom drugog poluvremena Belobrk je iz prekida s lijeve strane ubacio opasnu loptu u Balalin šesnaesterac, obrana Mladosti je zaspala, a Topolčić je podmetnuo nogu za vodstvo Graničara 1-0. Sredinom drugog poluvremena Belobrk je majstorski povećao vodstvo domaćina na 2-0. Svojim preciznim udarcem pomogao je domaru Graničara i očistio paučinu iz rašlji gola, tako da ovaj nema posla.