sjajna predstava

FOTO/VIDEO Bimbo sjajnim preokretom osvojio veteransku Comfort Pan Zimsku ligu, ekipi NK Podravine pripalo treće mjesto

Bimbo je u polufinalu na sedmerce nadvisio CB 048, kao i Active koji je na sedmerce bio bolji od NK Podravine. Današnje finale bilo je puno dobrih poteza i nadmudrivanja s obje strane.

Stigli smo i do završnice Pan Zimske lige. Danas su na rasporedu bila finala veteranskih kategorija, Comfort i PRO, te četvrtina finala seniorske kategorije. Krenimo redom.

Prva utakmica dana bila je ona između CB 048 i NK Podravine. Ove dvije ekipe igrale su utakmicu za treće mjesto, odnosno brončani pehar Zimske lige veteranske Comfort kategorije. U regularnom dijelu bilo je 0-0, a pobjedu je odnijela ekipa NK Podravine slavivši nakon sedmeraca.

Slijedilo je finale između ekipa Bimbo i Active Commerce. Bimbo je u polufinalu na sedmerce nadvisio CB 048, kao i Active koji je na sedmerce bio bolji od NK Podravine. Današnje finale bilo je puno dobrih poteza i nadmudrivanja s obje strane, ali kao pobjednik na kraju je izašla ekipa Bimba. Veću prvih 15 minuta bilo je 2-2, Active je dva puta vodio, a u drugom poluvremenu prvi puta u vodstvo je došao Bimbo i to je vodstvo sačuvao do kraja.

Rezultat je bio 3-2, a pobjednička ekipa pokazala je da ima potencijala i za natjecanje, ako ne u seniorskom dijelu turnira, onda zasigurno u PRO veteranskoj kategoriji.

Čestitamo ekipi Bimbo na naslovu prvaka Pan Zimske lige u veteranskoj Comfort kategoriji!