sjajna predstava

FOTO/VIDEO Bimbo sjajnim preokretom osvojio veteransku Comfort Pan Zimsku ligu, ekipi NK Podravine pripalo treće mjesto

Bimbo je u polufinalu na sedmerce nadvisio CB 048, kao i Active koji je na sedmerce bio bolji od NK Podravine. Današnje finale bilo je puno dobrih poteza i nadmudrivanja s obje strane.

16:58h
0
Zimska liga

Stigli smo i do završnice Pan Zimske lige. Danas su na rasporedu bila finala veteranskih kategorija, Comfort i PRO, te četvrtina finala seniorske kategorije. Krenimo redom.

Prva utakmica dana bila je ona između CB 048 i NK Podravine. Ove dvije ekipe igrale su utakmicu za treće mjesto, odnosno brončani pehar Zimske lige veteranske Comfort kategorije. U regularnom dijelu bilo je 0-0, a pobjedu je odnijela ekipa NK Podravine slavivši nakon sedmeraca.

Slijedilo je finale između ekipa Bimbo i Active Commerce. Bimbo je u polufinalu na sedmerce nadvisio CB 048, kao i Active koji je na sedmerce bio bolji od NK Podravine. Današnje finale bilo je puno dobrih poteza i nadmudrivanja s obje strane, ali kao pobjednik na kraju je izašla ekipa Bimba. Veću prvih 15 minuta bilo je 2-2, Active je dva puta vodio, a u drugom poluvremenu prvi puta u vodstvo je došao Bimbo i to je vodstvo sačuvao do kraja.

Rezultat je bio 3-2, a pobjednička ekipa pokazala je da ima potencijala i za natjecanje, ako ne u seniorskom dijelu turnira, onda zasigurno u PRO veteranskoj kategoriji.

Čestitamo ekipi Bimbo na naslovu prvaka Pan Zimske lige u veteranskoj Comfort kategoriji!

21:00 Supersport Casino – WDF Ludbreg

Sedmerci za treće mjesto veteranske Comfort kategorije na Pan Zimska liga Koprivnica

Posted by Epodravina.hr on Samstag, 13. Januar 2018

Finale Comfort kategorije veterana na Pan Zimska liga Koprivnica između Bimba i Active Commerce-a, trenutni rezultat 0-1

Pobjednik veteranske Comfort Pan Zimska liga Koprivnica jest Bimbo!