8.2 C
Sloga dobila prekodravac

FOTO/VIDEO Drava loše prošla u gostima, Imbriovec bolji od Žabna, Tehnika rutinirano do pobjede u Starigradu

Četiri preostala susreta Druge ŽNL zakazana su za danas, nedjelju u 17 sati. U Reki je gostovao Podravec iz Torčeca.

Nedjeljno 21. kolo Prve ŽNL otvorili su Osvit i drnjanski Tomislav susretom u tradicionalnih đelekovečkih 10 sati. Iako se očekivao tvrdi derbi, gosti su lako protutnjali Đelekovcom. Konačan rezultat je bio 0-6, a istaknuo se Rac s tri pogotka. Po jedan su dodali Premec, Mikor i Širić.

Prekodravac je igrao kod kuće protiv Sloge iz Koprivničkog Ivanca. Nakon 90 minuta bolja je bila ekipa Sloge s 1-3.

Ovog proljeća u gostima opasni Miklinovec danas je gostovao u Kalinovcu. Da se bolje snalaze u gostima Miklinovčani su pokazali i danas pobijedivši 2-5.

Ferdinandovac je kod kuće dočekao posljednjeplasiranu Dravu iz Novigrada Podravskog i slavio s lakih 6-1. Već u prvoj minuti Bošnjak je krasnim udarcem vanjskim dijelom stopala poslao loptu iza Zobunđije, u strijelce su se još upisali Zvonar, Fuček i Kesić (2).

Legradski Graničar nakon prolaska u kupu putovao je u Peteranec odmjeriti snage s tamošnjom Panonijom. Tamo su slavili s 1-2.

Molvarska Mladost gostovala je u Kunovcu kod Bratstva na Old Trafordu. Bratstvo je u tjednu poraženo od Prekodravca, a danas je napravilo pravo malo čudo. Do 10 minuta prije kraja Molve su vodile 0-1, da bi Bratstvo stvari do kraja okrenulo na svoj mlin i slavilo 2-1.

Derbi kola igrao se u Imbriovcu. Vodeći Borac ugostio je Tomislav-Radnik iz Sv. Ivana Žabnog. Vodeća momčad prvenstva slavila je 2-1, a zabijali su Vrkić i Balent.

Osvit – Tomislav D 0-6

U tri jučer odigrana susreta dobili smo tri pobjednika. Lipa je uvjerljivo slavila u Prugovcu s 1-7, u Sigecu je tamošnja Mladost upisala pobjedu rezultatom 3-2 nad GOŠK-om, a u Goli je Fugaplast lagano dobio Viktoriju s 4-0.

Četiri preostala susreta Druge ŽNL zakazana su za danas, nedjelju u 17 sati. U Reki je gostovao Podravec iz Torčeca. Kao bolja momčad iz ovog dvoboja izašla je Reka i to rezultatom 2-1.

U Herešinu su igrali Omladinac i Mladost iz Koprivničkih Bregi. Utakmica je završila rezultatom 3-3 i podjelom bodova. Starigrad i Tehnika odmjerili su snage na travnjaku u Starigradu. Bilo je 0-3 za Građevinare.

Hrvatski bojovnik gostovao je u Glogovcu kod Rudara. Susret je završio neriješeno 1-1,