FOTO, VIDEO // KC liga: Romantičari i dalje prate Petgrad, Inducta se izjednačila s Bimbom

00:27h
0
Saša Hrenić postigao je oba pogotka u pobjedi Inducte protiv Loryja // Foto: KURS - Karim Jarnjak

Izuzetno uzbudljivo bilo je 8. kolo KC lige koje je u subotu odigrano u Sportskoj dvorani Srednje škole u Koprivnici.


 

Na vrhu je i dalje ‘status quo’, dvije vodeće momčadi zabilježile su pobjede. Petgrad/OPG Radiček je sa sigurnih 3:0 uz dva pogotka Celiščaka svladao MNE UŠRPS. Studenti svoje prilike nisu iskoristili, Petgrad jest, te je i dalje na dva boda prednosti u odnosu na Romantičare koji su u derbiju kola golovima Lončareka i Fusića nadvisili momčad Toxica.

Inducta je s(p)retno s dva Hrenićeva pogotka svladala Lory te se bodovno izjednačila s Bimbom koji je upisao minimalni poraz protiv aktualnog prvaka Active Commercea.

U ljepotici kola CB Golf je ispustio vodstvo od 3:1 protiv Cezara, kojem su preokret donijeli pogoci sportskog direktora Slavena Belupa Omrčena-Čeke i šefa travnatih površina Međimorca koji je dvaput matirao suparničkog vratara za konačnih 4:3.

Udruga za mali nogomet Koprivnica nije uspjela slomiti dobar otpor Potoljika, a zanimljivost te utakmice je činjenica da je oba pogotka postigao igrač Udruge Dlaka, koji je prvo pogodio vlastitu, a potom i suparničku mrežu.

Sedma sila još jednom je razočarala, slabom igrom omogućila je momčadi Grada Koprivnice da ostvari prvu ovosezonsku pobjedu, te se tako spustila na posljednju poziciju na ljestvici.

U sljedećem kolu derbi igraju Bimbo i Inducta.

Odigrane su i tri utakmice u ženskoj konkurenciji. Derbi FR Teama Li-La i Mladosti iz Koprivničkih Bregi završio je bez pobjednika, rezultatom 1:1.

Zbog bolesti igračica, Gola je predala utakmicu Drnju koje je tako povećalo prednost u odnosu na FR Team Li-La na četiri boda.

Prvu pobjedu ostvarile su Močile protiv Kapljica, dok su Iskre bile bolje od Prekodravca.

REZULTATI I STRIJELCI 8. KOLA KC LIGE:

CB Cezar – CB Golf 4:3

(Međimorec 2, Sertić, Omrčen-Čeko / Klasan, Mat. Trnski, Mar. Trnski)

Active Commerce – Bimbo 3:2

(Lukač, Mesić, Žardin / Blažek, Korošec)

Inducta ++ – Lory 2:1

(Hrenić 2 / Petrić – ag)

MNK Potoljik/Bašići – Udruga za mali nogomet Koprivnica 1:1

(Dlaka – ag / Dlaka)

Sedma sila/Alpe-Adriatours – Grad Koprivnica 0:1

(Fonjak)

Petgrad/OPG Radiček – MNE UŠRPS 3:0

(Celiščak 2, Kovaček)

Toxic – NK Romantičari 0:2

(Lončarek, Fusić)

REDOSLIJED

1. Petgrad/OPG Radiček 8 7 1 0 25:7 22

2. NK Romantičari 8 6 2 0 21:8 20

3. Bimbo 8 5 1 2 19:13 16

4. Inducta ++ 8 4 4 0 12:6 16

5. Toxic 8 4 2 2 16:12 14

6. Active Commerce 8 3 3 2 18:16 12

7. MNE UŠRPS 8 3 1 4 19:17 10

8. Lory 8 3 0 5 20:17 9

9. CB Golf 8 2 3 3 15:13 9

10. CB Cezar 8 3 0 5 14:22 9

11. UMN Koprivnica 7 2 2 3 12:18 8

12. MNK Potoljik/Bašići 8 1 1 6 8:25 4

13. Grad Koprivnica 7 1 0 6 3:20 3

14. S. sila/Alpe-Adriatours 8 0 2 6 8:17 2

STRIJELCI

8 – Čurić (NK Romantičari), Medenjak, Celiščak (Petgrad/OPG Radiček)

6 – Beši (Bimbo), Klasan (CB Golf)

5 – V. Harmadi, Bešenić (MNE UŠRPS), Petrović (Active Commerce), Dlaka (UMN Koprivnica)

4 – Rukavina (Inducta ++), Dombaj (Lory), Vuljak (MNE UŠRPS), Mat. Trnski (CB Golf), Lončarek (NK Romantičari)

3 – Perić (UMN Koprivnica), Sović, Ramljak, Sertić, Međimorec (CB Cezar), Cikač (Lory), Andrašić, Mat. Mežnarić, I. Fulir (Toxic), Gregurek (Bimbo), N. Radiček (Petgrad/OPG Radiček), Fonjak (Grad Koprivnica), Lukač (Active Commerce)

2 – Marić, Peričić, Hrenić (Inducta ++), Dotov, R. Horvat, Solić (Sedma sila/Alpe-Adriatours) Jozić (Lory), Begić, Zrinski, Fusić (NK Romantičari), Petričević (UMN Koprivnica), Sajko, Ogrizović, Mesić (Active Commerce), Jazvec, Mar. Trnski (CB Golf), Strmecki, L. Harmadi, Kukolja, Borštnar (Lory), Bošnjak (Bimbo), Evačić (Toxic), Kovaček (Petgrad/OPG Radiček)

1 – Budaj, Kuzmić, (NK Romantičari), Jakupanec, Telebar, Podoreški, Bukvić (MNK Potoljik/Bašići), Napan, Omrčen-Čeko (CB Cezar), Popijač, Cimbrišak, Šimunić, M. Ištvan (Petgrad/OPG Radiček), Tušek, Lončarić, Žardin (Active Commerce), Borščak, Turk, Blažeković, Osman, Samardžić (MNE UŠRPS), Obradović, Kuruc, Matošić, Škvorc, Radoš, Kelek, Blažek, Korošec (Bimbo), D. Horvat, Strbad (Sedma sila/Alpe-Adriatours), Mar. Mežnarić, Pintar, R. Fulir, Prvčić, Šegerec (Toxic), Cvetković, Gaži (UMN Koprivnica), Repinc, Knapić (Lory)

Autogol – Matić (Grad Koprivnica), Borščak (MNE UŠRPS), Blažeković (Lory), Dlaka (UMN Koprivnica), Petrić (Inducta ++)

ŽENE:

ŽNK Kapljice – ŽNK Močile 0:1

(Pavić)

ŽNK Iskre – ŽNK Prekodravac 1:0

(Balint)

ŽNE Drnje – ŽNK Gola 3:0 (b.b.)

FR Team Li-La – ŽNK Mladost Koprivnički Bregi 1:1

(Geršić / Milojević)

REDOSLIJED – ŽENE

1. ŽNE Drnje 5 4 1 0 11:2 13

2. FR Team Li-La 6 2 3 1 7:6 9

3. ŽNK Iskre 5 2 2 1 4:4 8

4. ŽNK Mladost KB 5 2 1 2 7:4 7

5. ŽNK Prekodravac 5 1 2 2 3:7 5

6. ŽNK Kapljice 3 1 1 1 2:2 4

7. ŽNK Močile 6 1 1 4 7:12 4

8. ŽNK Gola 5 0 3 2 3:7 3

STRIJELCI – ŽENE

4 – J. Amon (ŽNE Drnje), Geršić (FR Team Li-La)

2 – Jambrušić, Pavić (ŽNK Močile), Varović (ŽNE Drnje), A. Švegović (ŽNK Gola), L. Šegrc (ŽNK Mladost KB)

1 – V. Tudić, Ivona Tudić (ŽNK Kapljice), D. Bogadi (ŽNK Gola), Posavec, Rusan, Kirin, Balint (ŽNK Iskre), Korolija, Vadla, Bošnjak (FR Team Li-La), Bedenik, Rukavina, I. Kirilenko (ŽNK Prekodravac), Pajski, Ritoša, Balaško (ŽNK Močile), Stančir (ŽNE Drnje), M. Ritoša, A. Draganić, Imbriovčan, Pobi, Milojević (ŽNK Mladost KB)

Autogol – Geršić (FR Team Li-La)

RASPORED 9. KOLA KC LIGE (subota, 14. veljače 2015.)

16.00 CB Golf – MNE UŠRPS

16.40 ŽNE Drnje – ŽNK Prekodravac (žene)

17.10 NK Romantičari – CB Cezar

17.50 Lory – Toxic

18.30 Udruga za mali nogomet Koprivnica – Active Commerce

19.10 FR Team Li-La – Kapljice (žene)

19.40 Bimbo – Inducta ++

20.20 ŽNK Kapljice – ŽNK Iskre (žene)

20.50 Grad Koprivnica – MNK Potoljik/Bašići

21.30 ŽNK Močile – ŽNK Mladost K. Bregi (žene)

22.00 Petgrad/OPG Radiček – Sedma sila/Aple-Adriatours

NAPOMENA: Zbog zauzetosti dvorane 21. i 22. veljače, 10. kolo KC lige odigrat će se 28. veljače.

{vsig}sport/kc_liga/02-2015/8-kolo{/vsig}

 

čitam...