5.7 C
Utorak, 19. ožujka 2024.
polufinale kupa

FOTO/VIDEO Kloštranska Mladost na krilima Šandrovčana potopila Zelene i ušla u finale kupa, Šepec spasio Borac u zadnjim minutama

Susret Mladosti i Koprivnice igrao se u Grabrovnici, na terenu gdje Mladost igra posljednje domaće utakmice.

Nakon što je prošlotjedni uzvratni susret Borca i Tehničara odgođen, poklopilo se to da se oba uzvratna susreta igraju na isti dan. U prvim polufinalnim kup utakmicama dogodila su se iznenađenja, Kloštar je slavio u Koprivnici protiv istoimenog trećeligaša s 1-2, a Borac je na Starom bregu uvjerljivo slavio protiv Cvetkovca s 0-3.

Srećom po Koprivnicu i Tehničar, igraju se i uzvrati, tako da ništa nije gotovo nakon samo jedne utakmice. Ipak, gotovo je bilo nakon dvije.

Susret Mladosti i Koprivnice igrao se u Grabrovnici, na terenu gdje Mladost igra posljednje domaće utakmice. Na terenu kao da je postojala samo jedna momčad, ona ‘domaća’, kloštranska Mladost. Sve nade Koprivnice praktično su uništene u prvom dijelu kad je Mladost preko Šandrovčana i Kovačića povela 2-0, a odmah na početku drugog poluvremena Šandrovčan je još jednim sjajnim golom postavio 3-0. Iako je već imao titulu igrača utakmice u rukama, Šandrovčan tu nije stao već je zabio svoj treći, momčadski četvrti za 4-0! Mukama Zelenih tunije bio kraj, za potpuni potop zabio je Herent, završilo je 5-0.

Tehničar je nakon poraza tražio čudo u Imbriovcu. I bio je nekoliko minuta udaljen od njega. U samo deset minuta, od 58. do 68. Tehničar je vratio stvari u egal. Hudak jednim i Jambrušić s dva pogotka postavili su 0-3, te je neizvjesnost vraćena u polufinale.

Pogodak odluke zabio je domaći joker s klupe Karlo Šepec koji je u 89. minuti zabio gol za 1-3 i tako postavio konačnih 4-3 za Borac koji Imbriovčane vodi u finale!