7.4 C
Utorak, 16. travnja 2024.
memorijal

FOTO/VIDEO Podravka pobjedom otvorila Bepov memorijal, sutra još dvije utakmice

Navijači su tako prvi puta imali priliku vidjeti nova pojačanja u domaćoj dvorani.

Podravka Vegeta po četrnaesti put je domaćin Memorijala Josip Bepo Samardžija. On traje dva dana, danas i sutra, danas se igraju dvije utakmice, sutra četiri. Čast da otvore turnir u 18 sati imali su mađarski Mosonmagyaróvári KC i srpska Jagodina. Pobjeda je otišla na stranu mađarske momčadi rezultatom 24-21. Na poluvremenu je bilo 13-10.

Glavne zvijezde večeri bile su koprivničke rukometašice koje su svoj susret protiv rumunjske Corone Brasov igrale u 20 sati. Navijači su tako prvi puta imali priliku vidjeti nova pojačanja u domaćoj dvorani. Čini se kako su dobro krenule, uzevši u obzir da je Podravka stigla do pobjede 26-24, dok je na poluvremenu semafor pokazivao 14-9.

Podravkašice će sutra odmjeriti snage s Jagodinom i Mosonmagyaróvárijem.