6.8 C
PRVA ŽNL

FOTO/VIDEO Prvak Tomislav poražen kod Prekodravca uz prekrasan pogodak Bačija, slavili Miklinovec i Tehnika

Pogledajte kako se igralo u Miklinovcu i pokraj gradskoga stadiona.

Tri od ukupno sedam susreta Prve ŽNL odigrano je danas.

Tomislav Drnje protekli je vikend osigurao naslov, a sada gostovao u Ždali kod Prekodravca. Nakon 90 minuta, rezultat je bio 3-1 za domaćina. U nastavku pogledaj prekrasni i jedini pogodak Bačija za Tomislav iz slobodnog udarca.

Lipa je gostovala u Miklinovcu kod istoimenog domaćina. Sastav iz Hlebina u prvom međusobnom ogledu uzeo je sva tri boda, a sada je poražen 2-0.

Na teren pokraj gradskoga stadiona stigao je Osvit. Domaća Tehnika iskoristila je prednost domaćeg terena, pobijedivši 2-1.

U nastavku pogledajte kako se igralo u Miklinovcu i pokraj gradskoga stadiona.