5.4 C
Utorak, 19. ožujka 2024.
raspucano na pomoćnom terenu

FOTO/VIDEO Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici visokom pobjedom svladao Sesvete, Kendeš otvorio golijadu škaricama

Odmah početkom drugog poluvremena Kendeš je povisio na visokih 5-0, da bi Ivković priliku dao nekolicini mladih.

Nakon pobjede u Zagrebu protiv Rudeša, Slaven Belupo danas je odigrao prijateljsku utakmicu s klubom iz zagrebačkog predgrađa, Sesvetama. Sesvete su četvrtoplasirani klub Druge HNL, a Tomislav Ivković iskoristio je utakmicu kako bi dao priliku igračima koji nisu igrali za vikend.

Utakmica se igrala na pomoćnom terenu Gradskog stadiona, a nisu nastupili igrači koji su igrali protiv Rudeša u petak, Ivković je na teren poslao Blaževića, Šarliju, Jovičića, Godu, Purića, Telushija, Arapa, Bogojevića, Dolčeka, Tatara i Kendeša.

Prvi pogodak djelo je Kendeša, jednu odbijenu loptu dočekao je u srcu šesnaesterca i škaricama je poslao u malu mrežicu, igrala se 32. minuta. Odmah potom, nakon prekida Šarlija je jednu odbijenu loptu pospremio za povećanje vodstva, da bi u 41. i 43. Bogojević postavio rezultat 4-0 s kojim se otišlo na poluvrijeme. Sesvete su tijekom poluvremena promašile dva zicera.

Odmah početkom drugog poluvremena Kendeš je povisio na visokih 5-0, da bi Ivković priliku dao nekolicini mladih. Malo je popustila koncentracija u obrani Farmaceuta, dopustili su Sesvetama da zabiju čak tri pogotka, ali više od toga nisu mogli.