5.4 C
Četvrta hnl

FOTO/VIDEO Sudac Ličinić Gariću poklonio pobjedu u Ferdinandovcu, Drnje nadmudrilo Dinamo u Predavcu

Ličinić je pokazao kako je samo tijelom na utakmici, ne i glavom, jer dao je znak za izvođenje centra dok je čak šest igrača gostiju na protivničkoj polovici slavilo gol za 1-2.

Kompletirano je i osmo kolo Četvrte HNL Bjelovar-Koprivnica-Virovitica. Iako je velik dio susreta igran jučer, danas su na rasporedu ostala dva. Drnjanski Tomislav gostovao je na uvijek neugodnom terenu u Predavcu kod Dinama.

Minimalnu pobjedu gostima donio je Horvatinović s bijele točke, što možete vidjeti u videu niže. Puno napetije bilo je u Ferdinandovcu gdje je domaćin upisao novi domaći poraz, ovog puta od Garića s 1-2.

Gosti su prvi iskoristili grešku domaćina i poveli 0-1, a Ličinić je prije toga propustio sankcionirati prekršaj nakon kojeg je domaći Carek završio na šivanju arkade na odjelu Hitne pomoći u Koprivnici. Nastavilo se i u drugom dijelu, nakon što je Škaro zabio s bijele točke za 1-1.

Gostujući napadač izašao je na golmana, pucao, ovaj je obranio udarac te je napadač u nastavku pao na vratara. Za Ličinića to je siguran jedanasterac, nema govora, iako u jednom trenu ni gosti iz Garešnice nisu znali što je dosudio. Vaclavek je bio siguran s bijele točke, no tu nije bio kraj. Ličinić je pokazao kako je samo tijelom na utakmici, ne i glavom, jer dao je znak za izvođenje centra dok je čak šest igrača gostiju na protivničkoj polovici slavilo gol za 1-2. Najavljenu sudačku nadoknadu od pet minuta skratio je sam za dvije minute, nakon što se igraču Garića ukazivala pomoć jer ga je uhvatio grč. Kad su domaći izveli prekršaj Ličinić je sudio kraj. Ferdinandovac 1, Garić 2.

Ne treba govoriti koliko je to iznerviralo domaće navijače koji ga sočno počastili pljuvanjem i polijevanjem pivom.