5.7 C
polufinale kupa

FOTO/VIDEO Tehnika-Koprivnica fanatičnom borbenošću na krilima Sabola pobijedila u Cvetkovcu i izborila finale kupa

Na poluvrijeme se otišlo s minimalnim vodstvom gostiju koji su više pružili u prvom dijelu.

Na Starom bregu u Cvetkovcu danas je u 18 sati počeo polufinalni susret županijskog kupa između domaćeg Tehničara i gostujuće Tehnika-Koprivnice. Pritisak je bio vidljiv kod obje momčadi jer su obje imale priliku ući u toliko željeno finale.

Bolje su, barem rezultatski, u utakmicu ušli gosti. Oko petnaeste minute slobodnjak s dvadesetak metara izveo je branič Sabol i provukao loptu ispod živog zida za vodstvo Tehnike 0-1. Sjajnu šansu za povećanje vodstva imao je Radotović koji je izašao oči u oči s domaćim vratarom koji mu je obranio udarac.

Na poluvrijeme se otišlo s minimalnim vodstvom gostiju koji su više pružili u prvom dijelu. Tehničar je morao krenuti na sve ili ništa u drugom dijelu kako bi izjednačio. Jako lijepu priliku imao je Tehničarov Hudak kad je pucao nakon povratne lopte, no njegov udarac s dvanaestak metara obranio je Vrhovec.

Nisu domaći igrači uspijevali pronaći put do mreže, pokušali su dugim loptama no Tehnikin Sabol držao je obranu gostiju, osvajao duele te nosio lopte.

Rezultat se do kraja nije promijenio tako da je ostalo 0-1, što je Tehniki donijelo finale kupa.

Drugo polufinale igra se sutra u 18 sati u Ferdinandovcu gdje istoimeni domaćin dočekuje Borac iz Imbriovca. Finale kupa igra se 26. kolovoza na glavnom terenu Gradskog stadiona Ivan Kušek Apaš.