Koprivnički bedemi tijekom današnjeg poslijepodneva bili su krcati posjetiteljima. Razlog je, naravno, vrhunski 14. Renesansni festival.
Srednjovjekovna glazba, bogata ponuda ukusne hrane i još boljih pića, izložbe i viteške igre elementi su koje svakodnevno možete isprobati i razgledati. Tortura je, kao glavna tema, posebno uznemirujuća i impresivna, nezaobilazna točka. U to se ovdje možete uvjeriti i sami.
Renesansu je, pak, nemoguće zamisliti bez hrabrih vitezova, u današnjem slučaju onih iz Slovačke koji su priredili uzbudljive borbe i natjecanja na konjima. Ukoliko i sami želite sudjelovati u nekoj aktivnosti, tu su, primjerice, labirint u kojemu smo se izgubili ili gađanje mete čijim pogotkom možete nekoga smjestiti u vodu, a na veselje svih gledatelja.
Dio je to samo raznolikog programa. Kako je protekao petak, drugi dan festivala, saznajte u velikoj fotogaleriji, kao i kroz videozapise.
Portugalci Sons da Suevia dižu atmosferu
Gepostet von Epodravina.hr am Freitag, 23. August 2019
Pravi spektakl vitezova Hector iz Slovačke
Gepostet von Epodravina.hr am Freitag, 23. August 2019
Zapeli smo u labirintu 🙁
Gepostet von Epodravina.hr am Freitag, 23. August 2019
Pljus u bačvu! 😄
Gepostet von Epodravina.hr am Freitag, 23. August 2019