8.2 C
Treća HNL SJever

FOTO Virje i dalje ne zna za pobjedu, Križevčani poraženi kod Poleta, Tehničaru bod protiv Bjelovara

Borbeni Picoki imali su dvije sjajne prilike za izjednačenje, no Šehić u dvoboju 1 na 1 nije bio precizan, dok je volej Stankovića završio na gredi.

Nakon dugo iščekivanja odigrano je prvo proljetno kolo Treće HNL Sjever, iako je vrijeme više nalikovalo onom zimskom, zbog hladnoće i vjetra. U Đurđevcu je gostovala vodeća Mladost iz Ždralova koja je povela već u 4. minuti preko Luke Nakića.

Spomenimo kako je Picoke vodio Maronić jer je trener Vučeta zbog zdravstvenog stanja nedostupan. Ždralovi su utakmicu otvorili pogotkom, a onda su stali. Borbeni Picoki imali su dvije sjajne prilike za izjednačenje, no Šehić u dvoboju 1 na 1 nije bio precizan, dok je volej Stankovića završio na gredi. U drugom poluvremenu Ždralovi su povisili svoje vodstvo i opravdali ulogu favorita konačnom pobjedom 0-2.

Križevčani su na gostovanju kod Poleta poraženi istim rezultatom, bilo je 2-0 za domaćina. Virovski Podravac izgubio je u Ludbregu od Podravine također s 2-0.