5.7 C
Četvrta liga

FOTO U Virju čvrsta utamica bez golova, Kloštar izgubio u Gariću, Višak donio tri boda Križevcima

Završeno je osmo kolo Četvrte lige. Odigrani su svi susreti osim onog nedjeljnog između Rovišća i Tomislava iz Bereka. Vodeći Tehničar gostovao je u Velikim Zdencima kod Zdenke 91, te pobijedio 0-5, a pogotke su postigli Kosir, Markušić, Hudak, Milek i Golik.

Podravac iz Virja dočekao je Pitomaču na svom terenu. Domaćima je nedostajao Turković koji će izbivati nekoliko tjedana zbog ozljede trbušnog zida, dok kod gostiju nije nastupio Prlić zbog crvenog kartona u prošlom kolu. Napeta utakmica završila je bez pogodaka 0-0, u prvom poluvremenu opasan ubačaj Škare nitko nije pospremio u mrežu domaćina, dok su Virovci u drugom poluvremenu uzdrmali gredu preko Karan i Marka Šklebara.

U Slatini se igrao susret Slatine i Graničara iz Đurđevca. Picoki su stigli u Slatinu ostvariti pozitivan rezultat, što su nakon 90 minuta nisu uspjeli ostvariti. Utakmica je završila rezultatom 3-1 za Slatinu, iako su Picoki poveli pogotkom Belobrka Slatina je u 74. minuti preokrenula utakmicu, a strijelci su bili Vicić i Ciglar (2).

Križevci su ugostili ekipu Virovitice koja je imala dva boda manje od njih. U 67. minuti susret je odlučio domaći Matija Višak zabivši za konačnih 1-0.

Mladost iz Kloštra Podravskog gostovala je kod aktualnog prvaka Garića, te tamo izgubila s 3-0. Za Garić su zabijali Mihatović, Brajković i Vaclavek.

U ostalim susretima, Papuk je slavio kod kuće protiv Dinama iz Predavca s 3-2, dok Rovišće i Tomislav iz Bereka igraju sutra.