7.4 C
Utorak, 23. travnja 2024.
ženska košarka

FOTO Virovke na pogon Valentine Hrženjak u županijskom derbiju svladale Koprivnicu

Već nakon prve četvrtine stvorile su razliku od desetak koševa razlike, koju su bez većih problema kontrolirale u ostatku dvoboja

Proteklog vikenda počela je prvenstvena sezona u Prvoj ženskoj ligi za košarkašice, a odmah u prvom kolu imali smo županijski okršaj Koprivnice i Podravca. Igralo se u koprivničkoj dvorani Vinko Zember, a pobjedu su odnijele favorizirane Virovke, pod vodstvom trenera Mihaela Laptuša. Bilo je 60:70.

Košarkašice Podravca bolje su ušle u utakmicu i kontrolirale je od samog početka. Već nakon prve četvrtine stvorile su razliku od desetak koševa razlike, koju su bez većih problema kontrolirale u ostatku dvoboja. Malo su posustale tek u posljednjih desetak minuta, kada im se Koprivnica koliko-toliko približila.

Igračica utakmice bila je virovska kapetanica Valentina Hrženjak, koja je ubacila čak 27 koševa, od toga dvije trice. U sljedećem kolu Virovke gostuju u Čakovcu.

Kao vjetar

NEVJEROJATNO Divljaci jurili kroz našu općinu, jedan nagazio 169 na sat, ni drugi nije puno zaostajao!

Velika jurnjava kroz Pitomaču zadala je glavobolju policiji tijekom jučerašnjeg dana. Kako navode, pet minuta iza ponoći radar je "uhvatio"...