9.9 C
Natjecanje na sjeveru Hrvatske

FOTO Završen 23. Varaždinski polumaraton, izvrsni rezultati trkača AK Koprivnica, sudjelovali i najmlađi

U dječjoj utrci na 500 metara među 10 i 11-godišnjacima drugi je bio Koprivničanac Ivan Bebek sa vremenom 2.02. S utrkama djece na 500 i 1000 metara u Varaždinu je u nedjelju trčalo ukupno 558 natjecatelja i natjecateljica.

U nedjelju, 17. rujna, atletičari AK Koprivnica nastupili su na 23. Varaždinskom polumaratonu okupio velik broja trkača i trkačica iz Hrvatske i inozemstva, iako je padala kiša.

Zvonimir Vrhovski prošao je ciljem kao 6. s vremenom od 1.32.26, Božo Šegović završio je 14. s vremenom 1.47.56, dok je Zdravko Ljubić stigao kao 20. s vremenom 2.04.04. Njih troje natjecali su se u kategoriji M55, u konkurenciji 375 trkača.

U kategoriji Ž45 Marija Vladušić zauzela je 7. mjesto sa vremenom 1.58.02, u kategoriji Ž35 Dijana Radotović sa vremenom 1.58.02 zauzela je 16. mjesto, dok je Martina Lauš Lozo bila 24. sa vremenom 2.31.51.

Utrku na 5 kilometara završilo je 165 trkača i trkačica, a od koprivničkih atletičara u kategoriji građana najbolji je bio Goran Gregurec sa vremenom 17.15 zauzevši 4. mjesto.

U kategoriji građanki Marijela Šegović zauzela je 9. mjesto sa vremenom 24.49, Sonja Rušak bila je 22. sa vremenom 26.47, Petra Jakopec 51. sa vremenom 31.23 i Ksenija Vitelić 55. sa vremenom 31.38.

U istoj utrci nastupio je i Mateo Šegović koji je u kategoriji kadeta istrčao dionicu od pet kilometara za 23.14 te se tako plasirao na 3. mjesto.

U dječjoj utrci na 500 metara među 10 i 11-godišnjacima drugi je bio Koprivničanac Ivan Bebek sa vremenom 2.02.

S utrkama djece na 500 i 1000 metara u Varaždinu je u nedjelju trčalo ukupno 558 natjecatelja i natjecateljica.