trinaesto kolo županijskih liga

FOTO Završila Prva županijska, tri utakmice Druge županijske odgođene za slijedeći vikend

21:38h
0
Nk Osvit - Nk Borac
Slavlje igrača Osvita // Foto: Ivan Brkić

U nedjeljno jutro u derbiju kola Osvit je na domaćem terenu svladao imbriovečki Borac 4:2, dok je u Koprivničkom Ivancu Sloga izgubila od Kloštrana 1:3.

Trinaesto kolo trebalo je biti i posljednje kolo jesenskog dijela prvenstva,ali zbog poplavljenih terena tri utakmice su odgođene i odigrati će se idućeg vikenda kada će konačno biti spušten zastor za kraj jesenskog dijela u županijskom nogometu.

U Prvoj županijskoj odigrane su sve utakmice i klubovi mogu na zimski san. Najljepše će sanjati nogometaši Tomislava iz Drnja koji su osvojili jesenski naslov makar su u posljednjem kolu kiksali i odigrali samo 1:1 protiv Panonije.

U nedjeljno jutro u derbiju kola Osvit je na domaćem terenu svladao imbriovečki Borac 4:2, dok je u Koprivničkom Ivancu Sloga izgubila od Kloštrana 1:3.

Žabnjani su za kraj uvjerljivo svladali Kalinovčane 4:1 dok je Prekodravac pobijedio Bratstvo s 3:2 za mirniji zimski san.

Drava je u Novigradu uspješno zaključila sezonu dobivši 4:2 Molvarce, a golski Fugaplast sigurno neće mirno spavati jer nakon poraza kod kuće od Legrađana od 3:0 prezimljuje na začelju i trebati će se osjetno pojačati ako ne želi skliznuti u ligu niže.

Druga županijska ostala je okrnjena jer su tri utakmice odgođene za idući vikend.

Od odigranih valja istaknuti pobjedu vodećeg Ferdinandovca u Herešinu 2:0 i Hrvatskog Bojovnika nad Viktorijom 8:1 čime ju je zakucao za dno ljestvice.

Još je Starigrad uvjerljivo pobijedio Bregovce 4:0, a GOŠK i Tehnika su remizirali 0:0 čime su domaćini propustili priliku skočiti bar na tjedan dana na drugo mjesto tablice.

Prva ŽNL, 13. kolo:

Đelekovec: Osvit – Borac (Imbriovec) 4:2
Drnje: Tomislav – Panonija (Peteranec) 1:1
Sv. Ivan Žabno: Tomislav – Kalinovac 4:1
Koprivnički Ivanec: Sloga – Mladost (Kloštar Podravski) 1:3
Ždala: Prekodravac – Bratstvo (Kunovec) 3:2
Novigrad Podravski: Drava – Mladost (Molve) 4:2
Gola: Fugaplast – Graničar (Legrad) 0:3

Druga ŽNL, 13. kolo:
Koprivnica: Miklinovec – Mladost (Sigetec) – odgođeno
Mokrice Miholečke: Hrvatski bojovnik – Viktorija (Vojakovac) 8:1
Gotalovo: GOŠK – Tehnika (Koprivnica) 0:0
Gornja Rijeka: Gornja Rijeka – Reka – odgođeno
Prugovac: Prugovac – Lipa (Hlebine) – odgođeno
Starigrad: Starigrad – Mladost (Koprivnički Bregi) 4:0
Herešin: Omladinac – Ferdinandovac 0:2

Sloga (KI) – Mladost (KP) :

Omladinac (H) – Ferdinandovac :

Osvit (Đ) – Borac (I) :