2.9 C
Četvrtak, 18. travnja 2024.
Mali nogomet

FOTO/VIDEO CB Dobermann dogurao do četvrtfinala križevačkog turnira

Pred 600 posjetitelja u dvorani OŠ Ljudevita Modeca, u utorak su odigrane nove četiri utakmice osmine finala malonogometnog turnira Križevci 2016. Ožujsko.

Jedan od favorita turnira CB Dobermann rezultatom 2:1 pobijedio je ekipu ASO Ponos iz Krapine. Zagrebačka momčad i prošlogodišnji osvajači turnira pobijedili su na krilima igrača utakmice Alena Fetića koji je zabio oba pogotka za zagrebačku momčad i to već u 2. te 11. minuti. Za ASO Ponos zabio je Denis Švaljek u 38. minuti kada je već bilo prekasno za preokret protiv iskusnih dobermana.

Utakmica puna napetosti bila je između Big Bang Teama iz Zagreba i Caffe bara Dolce Vita iz Dugog sela, a završila je rezultatom 1:1 u regularnom dijelu. Nakon izjednačenog rezultata, ekipe su pobjednika tražile udarcima sa šest metara u kojoj je bolju preciznost iskazao tim velikog praska i odnio konačnu pobjedu 6:4.

Uvjerljivu pobjedu od 5:1 zabilježila je bjelovarska ekipa Alan Company & Detektiv Pasco – Hell Energy nad zagrebačkim timom Elbi Uniqa. Strijelci za pobjednike bili su Filip Bojić, Luka Gorše, Josip Gusković (dva gola) i Kristijan Čekol dok je utješni gol za Elbi zabio Martin Vuleta.

U dvoboju momčadi Pop Corn Šakić iz Daruvara i Pimonta iz Zagreba, pobjedu su odnijeli daruvarski kokićari uvjerljivim rezultatom 3:0. Dva je pogotka postigao Ćiril Guja, a jedan gol djelo je Hrvoja Mlinarića.

Danas su na rasporedu četiri nove utakmice, a već je poznat i jedan par koji će se susreti u četvrtini finala. Za prolaz u polufinale borit će se ekipe Pop Corna Šakić protiv Alan Company & Detektiv Pasco – Hell Energy.

Sve statistike i dalje možete pratiti na redovito ažuriranoj stranici turnira Križevci 2016. Ožujsko.