5.4 C
Mali nogomet

FOTO/VIDEO CB Dobermann dogurao do četvrtfinala križevačkog turnira

Pred 600 posjetitelja u dvorani OŠ Ljudevita Modeca, u utorak su odigrane nove četiri utakmice osmine finala malonogometnog turnira Križevci 2016. Ožujsko.

Jedan od favorita turnira CB Dobermann rezultatom 2:1 pobijedio je ekipu ASO Ponos iz Krapine. Zagrebačka momčad i prošlogodišnji osvajači turnira pobijedili su na krilima igrača utakmice Alena Fetića koji je zabio oba pogotka za zagrebačku momčad i to već u 2. te 11. minuti. Za ASO Ponos zabio je Denis Švaljek u 38. minuti kada je već bilo prekasno za preokret protiv iskusnih dobermana.

Utakmica puna napetosti bila je između Big Bang Teama iz Zagreba i Caffe bara Dolce Vita iz Dugog sela, a završila je rezultatom 1:1 u regularnom dijelu. Nakon izjednačenog rezultata, ekipe su pobjednika tražile udarcima sa šest metara u kojoj je bolju preciznost iskazao tim velikog praska i odnio konačnu pobjedu 6:4.

Uvjerljivu pobjedu od 5:1 zabilježila je bjelovarska ekipa Alan Company & Detektiv Pasco – Hell Energy nad zagrebačkim timom Elbi Uniqa. Strijelci za pobjednike bili su Filip Bojić, Luka Gorše, Josip Gusković (dva gola) i Kristijan Čekol dok je utješni gol za Elbi zabio Martin Vuleta.

U dvoboju momčadi Pop Corn Šakić iz Daruvara i Pimonta iz Zagreba, pobjedu su odnijeli daruvarski kokićari uvjerljivim rezultatom 3:0. Dva je pogotka postigao Ćiril Guja, a jedan gol djelo je Hrvoja Mlinarića.

Danas su na rasporedu četiri nove utakmice, a već je poznat i jedan par koji će se susreti u četvrtini finala. Za prolaz u polufinale borit će se ekipe Pop Corna Šakić protiv Alan Company & Detektiv Pasco – Hell Energy.

Sve statistike i dalje možete pratiti na redovito ažuriranoj stranici turnira Križevci 2016. Ožujsko.

[FOTO/VIDEO] KONCERT ZA PAMĆENJE Jole napunio dvorište Starog grada, Đurđevčani pjevali sve hitove

"Nosi mi se bijela boja", "Tijelo ko remek djelo" samo su neki od hitova popularnog Joleta koji su se...